• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Converse Hills - BlackFire Iwagumi

Köszi :D
Tényleg 12 liter :p
Nincs semmi műanyag tartó, csak a völgy legvégén, egy egy kis plexi darab, hogy az MC ne másszon ki a kopár területre. Kövekkel meg van oldva minden, egyébként itt a nagy teszt, hogy meg áll e 45°-ban az Amazonia, mint ahogy az ADA állítja.... MEG! :)
Akasztós szűrő van benne :) SOBO Hanging filter 280 l/h, és Eheim substrate proval van töltve + finom szivacs

Nagyon durva lett a domb, grat! (y)
A kopár részen nem gondolkoztál apró kavicsokon, stb.?
 
Szia!
Engem is érdekelne, hogy végül mi lett a fűtő ügyben, nálam is aktuális lenne majd egy 17 literesben.
Az aki egyébként nagyon tetszik! [emoji4] Bár fotózni biztos nem könnyű
 
Szia!
Engem is érdekelne, hogy végül mi lett a fűtő ügyben, nálam is aktuális lenne majd egy 17 literesben.
Az aki egyébként nagyon tetszik! [emoji4] Bár fotózni biztos nem könnyű
Már megoldódott, amíg keresgéltem, anyám nézi mit csinálok, erre,->ez minek? ott a hősugárzó a gardróbban, használd azt...
hát használtam... azóta meg van fűtés a lakásban.
Amit kinéztem az a Haqos Thermo-Sprite 10W fűtő egyébként.
Fotózni meg nehéz tisztességes gép nélkül:unsure:
 
Itt is rég jártam :)
Az MC nagyon baba, a Yellow-ok viszont nem váltak be.
Helyettük Black-Csoki Sakura van, a völgyben így cserélni fogom az aljzatot homokra, meg hogy @sszever is örüljön csempészek bele még kavicsokat:)
Mohanyírás, MC tupírozás után jön a versenyfotó... bár még mindig nem tudom hogy lehet e szögből fotózni, muszáj é szemből...
 
utolsó végszóra megvan a nevezésem :D
15917058762_eacb7d3505.jpg

Converse Hills - BlackFire Iwagumi by andras.czesznak, on Flickr
 
Nos, nem tököltem sokáig, amint megtaláltam a megfelelő alkatrészeket, összedobtam egy DIY ki és befolyót, s a 12 literes akvárium megkaptaja Eheim 2213ast szűrőnek :p
fákat gyűjtöm folyamatosan, s a karácsonymoha is beszerzésre került. :)
 
Növényzet beindult... A Hottonia palustris lassan kitölti az akvát. A fekete neonok fogyatkoznak.. öngyi hajlamok... :( egy kis zöld por van az üvegen...
Viszont öröm az ürömben, a csoki sakurák szaporodtak a dzsungelnek hála. :)

A szűrése az akvának hogymondjam nem egy csúcs... egy scimmer van benne oszt cső... erősen gondolkozom @Lewis szűrő megoldásán.

Halacskák levadászásra kerülnek, szerintem elajándékozom őket. maradnak a garnélák, melléjük majd a Boraras urapthalmoidesek mennek, vagy kitudja :) 12 literesbe csak ilyen töpörtyűk férnek el :)

Hamarosan átépítem a kócerájt, valami újabb őrültség következik :D
 
Bírom a lelkesedésed és az elhivatottságod!
valamit kell csinálni unalmában az embernek :D
Úgy viszonyulok már az akvarisztikához, hogy ez az életcélom is. :) Minél ötletesebb megoldásokat hozni, kis méretben, meg hogy felnőjek a nagyok szintjére :p

Kissé már függőség kategóriába vagyok... kényszeres akváriumgyűjtögetésemet már leküzdöttem (nagyjából:D), de a kényszeres akváriumépítés kezd kórossá válni :D; már akkor is rosszul érzem magam mikor nem tudom a fórumot olvasni:wacky::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Üdv.
Jelenlegi formájában meg fog szűnni ez az akvárium. Mivel költözöm és az otthoniak csak 1 akváriumot akarnak pátyolgatni, ezért az egyik kedves egyetemi tanárom és barátom irodájába vándorol a kicsike.
Rescape közeleg ;)
 
Back
Oldal tetejére