• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Brown stone mountain

Éssss......eddig bírta a led!Pár nap alatt kb a felére esett vissza a fényerő.Így tegnap összedobtam egy pc izzós világítást.Hirtelen beleraktam néhány itthon található izzót.Ami persze 2700K-s.Na majd kedden szerzek be 3db 23wattos 6500K-st.Ilyen lett a hirtelen összedobott lámpa:
22551547_3abd5436eeb46a5aeaa9aaae7a5f4801_xl.jpg

Azóta már nem áll ilyen ferdén :D

És hogy ne unatkozzak, csináltam egyet a kis akvára is:
22551545_0a757eef70c9245d0e0202483f4c5d08_xl.jpg


A nagy akvánál pár napja átálltam Dr.Garden Micro és Macro tápozásra.Kíváncsi leszek milyen lesz!Alga gondjaim akadnak, de próbálom őket orvosolni.A legzavaróbb az ecset.Amit nem értek, az hogy mitől alakulhatott ki, mert nincs nagy áramlás.Ha van valami tippetek nem tartsátok magatokba :)
 
Sajnálom h kipurcant a leded, nálam még mindig az megy úgyanúgy, nem lehet h a táppal volt a baj? Egy nekem is elszállt.
Ecset nálam is van de éppenhogy a kissebb áramlatú részen, nyomom neki a carbot ;)
 
Viszonylag hosszú full shot szünet után bátorkodok felrakni egyet.A következő hetekben hónapokban kisebb átalakításokat tervezek.A két hátsó sarokba rotala walichit tervezek, mellé, a hasadék felé haladva pedig pogo erectus fog kerülni.A rotala elé a szélekhez majd pogo helfeio megy, ami már megvan, de bőven van még mit rajta nevelgetni.A felső kövek mellé még egy kis althernanhera renckii minit gondoltam.Mivel a Monte carlo gyepet hagytam megvastagodni, vagy újra fogom ültetni, vagy HC veszi majd át a helyét.Ha most visszavágnám pár centire szerintem hazavágnám az egész gyepet.Röviden ennyit tervezek a következő hónapokra :D<br />És íme a mai állapot:<br />22600377_3011a735b626cba8e08821942d0ee150_xl.jpg<br />A bonsainak (is) tetszik az új lámpás:<br />22600379_86b2ddc450b595967d6f429e7bb43d9f_xl.jpg
 
Nagyon szépen bubiznak a növényeid gartula
remélem majd egyszer nekem is fognak bubizni :)
ha megunod a medencét küldheted hozzám és szívesen fogadom :)
 
Ma egy icipicit alakítottam az akván.Úgy indultan neki ennek a projectnek, hogy szeretnék egy szép letisztult, egyszerű akvát.Na hát rá kellett jönnöm, hogy ez rohadtul nem az én világom :D.A mai kis alakítás is ezt tükrözi.Hát ími, ez lett, és szerintem még lesz folytatás:22656941_4febd2d554ae2dbfcff4bda45bd2f08c_xl.jpg
Véleményeket ne sajnáljátok! :)
 
Jó rég nem jelentkeztem, ennek pedig az volt az oka, hogy egy nagyon durva alagtámadással volt dogom...Volt itt minden mint a búcsúba :D
De már látszik az alagút vége.Már tervezgettem egy újraindítást is, de az így halasztódik valószínűleg nyár végére.Vagy tovább, kitudja? :D
ddc89e035dfca54ec7c842ce4028185a.jpg
 
Jó története van ennek a kis tanknak. Tetszettek az alakítások. A napló elején nem találtam ezért megkérdezem: Mivel tápzol és milyen rendszereséggel?
A következő co2 is élesztős, citromos lesz? :)
 
Jó története van ennek a kis tanknak. Tetszettek az alakítások. A napló elején nem találtam ezért megkérdezem: Mivel tápzol és milyen rendszereséggel?
A következő co2 is élesztős, citromos lesz? :)
Mint minden a tápozás is folyamatosan változott.Profito+Ga macroval indult ha jól emlékszem, utána jött a tropica spec, ám ez nem volt valami jó, viszont már 3 hónapja Tf mic&mac megy napi 1.5 ill 1ml és neptun carbo napi 1.5ml.Ez a szett vált be eddig a legjobban.
Igen, élesztőssel fogom tovább folytatni, ha csak nem szakad ránk a bank.A citromsavas rendszerhez használt szettel az élesztős szett is nagyon jól működik nálam.
 
Back
Oldal tetejére