• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Brown stone mountain

Gottfried Donát

Főkertész
Akvárium:60x30x30 54l
Talaj:Ada amazonia
Táptalaj:Tropica
Világítás: 2m 5630led szalag 6500-7000K 36W 3600lumen

Ma eddig sikerült eljutni:
22038151_e4974b04e07a9f9fe5ef39cc402e0133_l.jpg

Holnap elkezdek ültetni.Növény listát majd kicsit később írok, jelenleg még én sem tudom mi lesz a vége.
 
Tegnap bekerült a parvula mini és a bonsai is.Ma viszont egész nap a szűrővel szívok, és úgy néz ki az akvárium is elekezdett valahol eresztni...rohadt ideges vagyok...nem nagyon tudom hogyan tovább...rohadtul fogok neki örülni ha szét kell szedni, most hogy csináltam egy olyat amire azt tudom mondani, ez igen, és jó érzés ránézni...legalábbis nekem...
 
Szerintem is jól sikerült kár lenne érte.De fel a fejjel ha ment egyszer menni fog újra ha kell. Én úgy látom nagyon nagy fejlődésen mentél keresztül február óta.:)
Hajrá Doni.
 
Nagyon jól néz ki (y) Remélem hamar megoldódnak a problémák, a világítás eredményeségére is kiváncsian várok :)
 
Úgy néz ki lassan normalizálódik a helyzet.Tegnap megragasztottam az akva jobb alsó sarkát (mert ő volt a tettes).Ehhez minden növényt ki kellett venni, majd este vissza ültetni.A szűrőt is sikerült megcsinálni.Most már remélhetőleg nem lesz semmi, bőven sok volt ez is....Innen már csak felfelé van :D Viszont lenne pár kérdésem...mikor lehet berakni a takarító brigádot?3 oto és 20-40RC személyében?A szűrőt doppingolom minden nap bacikultúrával.
Illetve, hány galaxy razbórát rakhatok bele?
 
Bekerült ma 5db RC, ha megmaradnak, akkor 4-5nap múlva megy még 5-10db.Ami nagyon meglepett, hajt a riccardia :D illetve a bonsai is, de ez nem volt olyan meglepő.
 
Belém fojtottad a betűt. Éppen azt írtam dobj egy pár fotót:snaphappy: A riccardia nálam is nagyon nő ,nekem most ez a kedvenc növényem. :)
 
Nagyon jó ötlet volt a háttérnövény, igazán jól néz ki (y) Anno nekem is volt ilyesmi de kevés volt a régi fény s dobálta a leveleit ezerrel :(
 
Nagyon jó ötlet volt a háttérnövény, igazán jól néz ki (y) Anno nekem is volt ilyesmi de kevés volt a régi fény s dobálta a leveleit ezerrel :(
Köszönöm szépen :) először tartottam tőle, de amint elkezdtem ültetni, tudtam hogy ez kell ide.Nekem eddig bubi árban úszik :D
 
Back
Oldal tetejére