• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Boldog Karácsonyi Ünnepeket kíván a Green Aqua

Nektek is viszont és sok pihenést. Rátok fér. ;)

(Mennyivel profibb az új GA logo, mint a régi)
 
Nektek is kellemes karácsonyt és köszönjük az egész éves munkátokat, pro kiszolgálást, és én külön a korábban érkező karácsonyi ajándékom:)(y)
BUÉK
 
Utoljára módosított:
Én ezzel a fotóval kívánok a GA minden munkatársának ,és az Akvakertész.hu összes olvasójának kellemes karácsonyi ünnepeket,és boldog, algamentes új évet:):notworthy:;)
20233175_c90ae494d95bb190bcefb322a63ad9a7_xl.jpg
 
Boldog Karácsonyt Minden Kertésznek és Családjának!!! GA-csapat erre a pár napra felejtsétek el Törökbálintot meg az üvegbe zárt kerteket és koncentráljatok 100%-osan a Családra! Tényleg rátok fér a kikapcsolódás, mert ahogy elnéztem a felső szintet, izzasztó évetek lesz! :D ;)
 
Boldog karácsonyi ünnepeket kívánok GA TEAM,pihenjetek sokat egy ilyen év után.
És egyúttal minden kedves akvakertész barátomnak,fórumozónak és az ország minden szegletében élő akvakertésznek Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Esztendőt Kívánok!
Üdv.:Viktor
 
Nagy a pangás a fórumon, én is elteszem magamat, hiába pittyeg a Tapatalk, hiába az alga, most már csak kapkodás van. Mindenki pihenjen le, gurítson le valamit és indítson el egy HD Ada galéria filmet :D
Boldog karácsonyt és kellemes Ünnepeket minden scapernek. Aztán jövőre újult erővel, kitisztult fejjel lehet folytatni vagy mint én, újra kezdeni :D
Ja igen, fotózásnál figyeljetek az aranymetszésre.
 
Fafaragásban idegeskedős " mi az anyádér dőlsz még mindig?!"
égőszerelésben gazdag " Óóóó bammeg már megint kiégett az egyik aztán most meg nem világít az egész pedig már fent van a fán... " anyóstól felesleges ajándék meg köszönős " nagyon szépen köszönjük nem is kellett volna... ( te van valami ötleted hogy ez micsoda???)
Degeszre zabálós " ha innen most fel kell kelnem szét durranok... "
Fa mellett szexelős " Vááá bele állt a seggembe a fenyőtű... "
boldog karácsonyt kívánok mindenkinek :)
 
Back
Oldal tetejére