• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Az élet fejlődése 60 literben...

Halihó!
Jó kis videó lett(y)
Nekem személy szerint a bal oldal egy kicsit hiányos érzetet kelt.Két lehetőség is lenne,az egyik hogy a most ott lévő Ludvigával még beülteted sűrűbbre esetleg más jól mutató háttérnövénnyel,vagy a másik hogy szerzel oda is frankó köveket amik picit benyúlhatnának megdöntve a HM mező fölé.A HM gyep fantasztikus,Én sem hittem hogy ilyen gyep lesz belőle nálad és nálam is :cool:

Vigyázzatok a Hm-el,sunyin berohad a közepe,mert nem kap fényt,aztán meg nem értitek,honnan jön az a k.. ecsetalga.
U.I:
Most olvasom,64 literre EX 1200 :),csak óvatosan az áramlással,folytsd le a felére,nyugodtan!
 
A szűrővel úgy voltam hogy inkább túlbiztosítom :) ha később lesz nagyobb akvárium ne kelljen venni másikat, igen nagyjából a felére vissza van folytva...
A HM-al igen a berohadás miatt vigyázok is,1x előfordult, kb 2 hetente vágom folyamatosan de szépen terjeszkedik, a sera 130-as szűrőm amit cseréltem erre a tetrára, azt meg szerintem be fogom vetni egy kocka nano építésénél :) 25x25x30 van tervbe
A szűtőt visszafolytás terén elég nehéz belőni, hogy mi az optimális
 
Utoljára módosított:
A szűrővel úgy voltam hogy inkább túlbiztosítom :) ha később lesz nagyobb akvárium ne kelljen venni másikat, igen nagyjából a felére vissza van folytva...
A HM-al igen a berohadás miatt vigyázok is,1x előfordult, kb 2 hetente vágom folyamatosan de szépen terjeszkedik, a sera 130-as szűrőm amit cseréltem erre a tetrára, azt meg szerintem be fogom vetni egy kocka nano építésénél :) 25x25x30 van tervbe
A szűtőt visszafolytás terén elég nehéz belőni, hogy mi az optimális

Annyira folytsd le,hogy a növények éppen csak egy picit mozogjanak,de tényleg csak egy kicsit.
 
Hihetetlenul tetszik az akid! Nagyon szepen megcsinaltad!

Tapatalk 2-vel küldve az én IDEOS S7 Slim-ről
Örülök neki :) a lassan 5 hónapos kisfiamnak csináltam, imádja nézegetni :) persze én is örömöm lelem benne, búvár a család, mivel most babázunk gondoltam csempészek egy darabka természetet a nappaliba :9
10676147373_720a5d304d_c.jpg
 
No kis érdekesség, nem tudom ki hogy szokta, van aki szivacsot húz a kimenő ágra hogy ne szívjon be rengeteg ganét a kimenő ág, va aki semmit... és a következő egyszerű megoldást használom...

Műanyag szúnyogháló kb 5 magas 8 hosszú, hengerformába beletesz és tökéletesen végzi a dolgát... mellékelek képet is hogy hogy fest

10693889916_14cc3ccc9f_z.jpg
 
igen, ecset, más néven BBA
A szűrő visszafolytva kb a harmadára (Tetra EX1200), épp hogy látni a növényeken hogy mozognak... tegnap belenéztem a perlonvatta állapota is tökéletes a szűrő nem ganés.. co2 2 bubi / sec, táp 2-2 ml micro macro dr garden tápokból és napi 1 ml Liqui Carbo megy a cuccba napi 6 óra világítással egyetemben...
Szerintetek mi lehet a bibi?
 
újra jelentkezem :) időm sajnos nem sok volt mostanában :) az alga elvan :) valami nagyon kedvez neki mert sajnos egyre több van a fene tudja miért, a növényeket is majd nyírnom kell mert csöppet megnőttek :) íme egy kép a jelenlegi állapotról...

10981381376_986e51aa42_c.jpg
 
újra jelentkezem :) időm sajnos nem sok volt mostanában :) az alga elvan :) valami nagyon kedvez neki mert sajnos egyre több van a fene tudja miért, a növényeket is majd nyírnom kell mert csöppet megnőttek :) íme egy kép a jelenlegi állapotról...

10981381376_986e51aa42_c.jpg
A dragon kő hajlamos az algásodásra.
Fogkefe fog segíteni és ha a carbot közvetlen rányomod az ecsetre.Nem elég ha csak az akváriumba adagolod.
 
Back
Oldal tetejére