• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Asian spirit - 223L - V2 - Reborn

És egy BIG LIKE:)(y)!

Köszi :)

ez egy valódi táj. :wideyed:(y)

Köszi :) A növények miatt tényleg elképzelhető részlet a valóságból.
Most a homok még steril, de hamarosan összeolvad a látvánnyal.

Valószínűleg a fényképező magasság miatt lehet, de ezen a fényképen kevésbé meredeknek tűnik a hegyoldal.
Dobnál majd lécci egy olyan képet is, ahol feljebb emeled a fényképezőt?! (vagy a homoknak lenne ilyen optikai hatása?)

Próbálgatom alulról és felülrőll is fotózni. Mindkettőnek megvan az előnye. Ha lejjebb van a kamera a felszín mint az égbolt látszódik felül és a dombok is magasabbnak tűnnek meg távolabbinak.

Ha fentől fotózom akkor látszódnak a homokpadok amiket betettem, de kicsit összenyomja a teret és nem látszik a felszín.

Nem tudom melyik áll a legjobban neki, de lehet hiányolnám a felszíni játékot és inkább alulról lövök majd. Most picivel közép alatt van a kamera.

EEEZ AZ így kell kinéznie nagyon szuper.(y)

Köszi :)

Jobb lett!
Már csak a lámpát kellene megigazítani, hogy ne legyen ferde. :)

Májsztó csak a kedvedért csináltam egy megvágott verziót :)
 
Tényleg nagyon király lett.:) Homokkal még jobb.
Amúgy mit csinálsz a neonokkal, hogy ilyen jófejek? Nálam csak hátul gubbasztanak egész nap, úgyhogy leírhatnád, hogy milyen időközönként kell énekelni nekik, vagy valami;)
 
garnéla is van/lesz az akiban?

Most amano garnélák vannak csak. Ők kicsit bedurcáztak a mai átalakítás után mert betömtem a kiásott részeket ahonnan kigörgették az Amazonia aljzatot. :)

Más garnélát nem mernék betenni, mert a Sabwak ebben a formában már szinte egész nap az aljzaton vadásznak, eleséget keresnek.
 
Tényleg nagyon király lett.:) Homokkal még jobb.
Amúgy mit csinálsz a neonokkal, hogy ilyen jófejek? Nálam csak hátul gubbasztanak egész nap, úgyhogy leírhatnád, hogy milyen időközönként kell énekelni nekik, vagy valami;)

Van bent vagy 40-50. Ezért alapban bátrabbak. Nagy az aki talán ezért sem annyira félősek. De a másik hal mindig jól jön a csapathalak mellé. Itt a 20 fős Sawbwa állomány miatt nem félnek.

De egyébként a félős stílusukat kifejezetten kedvelem amikor fotózni kell. Egy A4-es fehér papirral terelgetem őket. Hol előlre csapok oda az üveghez egy kicsit hol jobb oldalra.
Így hátra felúsznak és kis helyről ahogy betömörülnek egyszerre úsznak el. Így készül az idomított fotó.

Egyébként egész nap jönnek mennek. Nem igazán félősek.
 
Most amano garnélák vannak csak. Ők kicsit bedurcáztak a mai átalakítás után mert betömtem a kiásott részeket ahonnan kigörgették az Amazonia aljzatot. :)

Más garnélát nem mernék betenni, mert a Sabwak ebben a formában már szinte egész nap az aljzaton vadásznak, eleséget keresnek.
Ácsi -ácsi-ácsi.:stop: Megkérdezhetem mi az a Sabwak?Ezzel még nem találkoztam eddig.Csillapitsd egy kicsit a tudásszomjam léccciiii:notworthy:
 
Sokkal jobban tetszik az új scape, egész más a hangulata ezzel a dekor homokkal. Viszont annyi szubjektív véleményt engedj meg, hogy a jobb oldalon a japan(?) nekem picit elüt.

Mindenesetre gyönyörű.. (y)
 
Hydro és Staut is kikapom majd. Csak a gyökereik rendesen bene vannak a talajban. Hiába nyírom le 2 hét után megint előjön. Végső fotónál lekapom majd. :)(y)
 
Back
Oldal tetejére