• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Április 29 - Scaper's Day 2

Kő talaj rendben van. A gazokat találjátok ki kérlek. Különben csak parvula lesz a kertből :)
Sajnos én is csak a fórumos elérhetőségét tudom ,a követ is korábban emlitette privátban.Más módon nem tudok kapcsolatba lépni vele,nincs tel.számom vagy hasonló .

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
 
Ha steak, akkor Egri Bikavér. És ha Eger és Bikavér, akkor Sike Tamás! ;)

Bár vörösboros vagyok, de a bikavérrel soha nem voltam szoros barátságban, pedig nem keveset kóstoltattak velem. Lehet bennem van a hiba... :)
 
Bár vörösboros vagyok, de a bikavérrel soha nem voltam szoros barátságban, pedig nem keveset kóstoltattak velem. Lehet bennem van a hiba... :)

Csak Tamáséval vagyok én is kibékülve, de azzal nagyon. :) Nem hiszem, hogy benned lenne a hiba, sajnos elég kevés igazán finom van.
 
@viktorlantos
Na felvettem a kapcsolatot az Attilával.Egyenlőre külföldön van ,és elfoglalt ,de már készül a jövő hétvégére :)
Dragon köves hardscape lesz.A növénylista nem olyan nagy, HC kell majd ,és mohák.Fissidens ,Riccardia ,Weeping és Spiky.(3-5 doboz fajtánként)
Esetleg ha dekorhomok kerülne bele menet közben az gondolom nem probléma ,az talán lesz a polcon:whistle:
Köszi
 
@viktorlantos
Na felvettem a kapcsolatot az Attilával.Egyenlőre külföldön van ,és elfoglalt ,de már készül a jövő hétvégére :)
Dragon köves hardscape lesz.A növénylista nem olyan nagy, HC kell majd ,és mohák.Fissidens ,Riccardia ,Weeping és Spiky.(3-5 doboz fajtánként)
Esetleg ha dekorhomok kerülne bele menet közben az gondolom nem probléma ,az talán lesz a polcon:whistle:
Köszi

Szupi köszönöm a segítséget. Gazokat hétfőn reggel berendeljük. Hétvégén pedig indulhat a móka :)
Várunk mindenkit :) (y)
 
Ma az utolsó két 60-as akvárium is leürült. Növények berendelve. Dekorokat a héten még kiegészítjük. És mehet a móka! :)

Közben ma befutott az ADA is. Ha valakinek lesz kedve az új Amazonia Light-ból építkezni és addig ki tudjuk bogarászni a kartonokból akkor ezt is lehet használni. A normál Amazonia talajhoz képest barnás a színe.
 
Back
Oldal tetejére