• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Április 29 - Scaper's Day 2

Én nem építek de érdekes lehet, hogy várható még az eseményig valamikor dekor szállítmány vagy a mostani készletből lehet "csak" gazdálkodni?

Jövőhétre rendelünk még egy nagyobb adagot, mert ma is tetemes mennyiséget tologattak haza a jövő kertészei :)
 
Nekünk sincs semmi különleges igényünk szerintem. Kell "sok" kő, amit még nem döntöttünk el mi lesz.
Szerintem amennyi egy ekkora akihoz kell mindig van nálatok! Bár az igaz hogy egy nem kiválogatott, friss kőkupacból jobb dolgok kerülhetnek elő.
Növény ügyileg is semmi extra szerintem. Fű, meg moha.
Ja, esetleg ragasztó a kövekhez! Ha az általunk kitalált nem válna be.
 
Sziasztok!

"Az egyik szemem sír a másik nevet!"
Sajnos nem látom @letsgodisco minimum földön túli alkotását!
Viszont kiteljesedhetünk @baropeter és @hnorbi kollégákkal (ha valamelyikőtöknek nem jó akkor @Dukenukem legyen a tartalékos).
Kár hogy csak két főt lehet választani, még szívesen látnék néhány társat (nehéz volt dönteni!)!

Köszönettel!

A.ttila

Köszi Attila, hogy rám gondoltál, mint csapattag! :) Ebből jó kis ütős akvárium lesz, már most látom...;)
 
Sziasztok!

Mi még legfrissebbként csak most egyeztetjük a látképet, majd utána írjuk meg a listát mit kívánunk!

A.ttila
 
Sziasztok!

Szeretnénk az eseményre kérni:
- Frodó követ U alakú elrendezéshez (kétoldalt hegy), ha nincs, akkor más sötétebb tónusú, de erős textúrájú követ, különböző méretekben, kilóra nem tudjuk mennyi,
- vékonyabb Red moor ágakat 0,5-1,5cm vastagságúakat, kb 15-20db,
- táptalaj minimális, általánosból is egy zsák bőven sok,
- dekorhomokból valami nem túl világos 1l,
- stemekből Hm, Graciola, Ammania, Rotala macranda Red Mini, H. pinnatifida, 1-2 doboz,
- előtériekből Elatine, A. parvula mini, M. crenata, esetleg L. brasiliensis, szintén 1-2 doboz,
- mohákból láng-, riccardia-, weeping-, ha van mini Fissidens, 1-2 adag
- kötözősökből mini Anubias, -Bucephalandra 2-3 adag,
- ragasztót.

Köszönettel!

A. Csapat
 
Utoljára módosított:
Frodó követ U alakú elrendezéshez (kétoldalt hegy), ha nincs, akkor más sötétebb tónusú, de erős textúrájú követ, különböző méretekben, kilóra nem tudjuk mennyi,
- vékonyabb Red moor ágakat 0,5-1,5cm vastagságúakat, kb 15-20db,

A dekor válogatásban és berendezésben szabad kezet kaptok. Kőből, fából azt választotok ami szimpatikus és illik a scape-be. :)

Növények rendelést felvesszük, Macrandra red mini nem tudom, hogy érkezik-e a addig, kicsi az esélye. A többi úgy látom nem lesz gond.
 
Fiúklányok, lehetne kérni egy összesítést? Pontos csapatösszetételek (én tudom melyikben vagyok, de jó lenne a többieket is egy helyen látni), hányra kell menni 29-én, ilyesmik. :) Summázátok az idei állást, na. :D
 
Back
Oldal tetejére