• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Április 29 - Scaper's Day 2

Vik csinálhatnátok egy amolyan látogatói közvéleménykutatást,kíváncsi lennék hogy a laikusoknak melyik akvárium tettszik a 4 közül.

Most a szezonon kívül kevesebben járnak nálunk is, de szerintem a kedvenc titulus mindig változik.
Ezért érdekes látni, hogy a 4 layout időzítésben is mennyire más időpontokban "érik be" vagy nyújtja azt a hatást amire odakapod a fejed.

Leglassabban a 4-es csapat akváriuma fejlődik, ez még mindig nem adja azt amit gondolom a tervezők megálmodtak, de ideje még van.
A legrosszabb helyzetből @Piga csapat akváriuma indult, de a köztes igazításoknak hála ..... na nem lövöm le a poént a mai fotókat majd meglátjátok.

Talachiék akváriuma most hogy meg lett igazítva talán csak a halakat és egy alapos kő tisztítást kíván. Béláék akváriuma pedig nem nagyon tud hova fejlődni, mert a moha megeszi az eredeti elképzelést, ha nem örökítjük meg időben.

Az instán és facen is figyeljük a visszajelzéseket. De ez így volt a korábbi scaper's day-es akváriumokkal is. Folyamatosan másik akvárium mutatja a legszebb arcát. Szerintem az építőknek egy jó eredményen kívül az is sokat számít, hogy viszontlátják pl az eredeti elképzelést egy jövőbeli akváriumban.

Nah megyek megnézem a mai termést. :)
 
Béláék akváriumát egy Bowens 500-as lámpával lőttük. Közel max teljesítményen. A gyári aquasky lámpákat nem használtuk. A fotón egy kék gyártott átmenetes háttér van. 1 hajszárító ment közére irányítva...... a korábbi fotók alapján 20mm-en készültek a képek, de a játék kedvéért csináltam 50-es f2-vel is.
 
Béláék akváriumát egy Bowens 500-as lámpával lőttük. Közel max teljesítményen. A gyári aquasky lámpákat nem használtuk. A fotón egy kék gyártott átmenetes háttér van. 1 hajszárító ment közére irányítva...... a korábbi fotók alapján 20mm-en készültek a képek, de a játék kedvéért csináltam 50-es f2-vel is.
sok a duma. hol vannak a képek?
 
Közben két beállítás a Piga csapat féle akváriumról

Őt most teljesen soron kívül fotóztam, csak rácsíptettem a kék hátteret. Eredeti lámpa semmi extra. Majdnem a benne úszkáló karbantartó szivaccsal együtt lett fotózva :)

De itt azért látszik, hogy egész jól összeszedte magát az akvárium

Ezt a képet magamnak :)

35042403320_5440b85bfb_h.jpgScaper's Day - Team 3 by Viktor Lantos, on Flickr

Ezt meg csak úgy

34619692343_e8a2e0f7d4_h.jpgScaper's Day - Team 3 by Viktor Lantos, on Flickr
 
Back
Oldal tetejére