• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Április 29 - Scaper's Day 2

És csak mert nagyon szeretem az ilyen volt-ilyen lett képeket... nem egész 2 hónap alatt.

GA tápok, Aquasky 601 napi 7 órában, Amazonia Light aljzat. Lágy víz, 22-24 fok, heti vízcserék, nagynyomású CO2 Aquario difivel, OASE Biomaster 350


1 hetesen

33751047013_1d7e73341b_h.jpgScaper's Day 2 - 1 week milestone by Viktor Lantos, on Flickr

7.5 hetesen

35300442111_6538e3e03a_h.jpgScaper's Day - Team 2 by Viktor Lantos, on Flickr

(y)
 
Érdekes, hogy a 2db Aquasky lámpából elég volt csak az egyik erre a tempóra. Pedig 45cm magas az akvárium. Azt hittem a Rotala Wallichii miatt kelleni fog a másik félidőben.

Én pedig a fotót emelném ki, ilyen jót még akváriumról nem láttam. Nem lehet abbahagyni a pásztázását. Nagyon nagy köszönet a képért. Tényleg zseniális.

Köszi :) macerás összerakni mindig a szettet, de ha összejön egy ilyen fotó, azért jó érzés később is visszanézni. Talán a legjobb időpontban sikerült elkapni, hála nektek.

Na megnyugotdam, igy mar adja :)

Akkor megnyugodhatok :) :D

Osztom. De a végtelen pásztázás azért picit az akvárium érdeme is. Nem nagyon, csak egy picit ;) (y)

A jó fotó a jó témánál kezdődik. Itt is gratu az építős csapatnak és a szorgos karbi csapatunknak is. Igazi csapatmunka volt. (y)

Akkor már csak meg kell találni a legjobb fotót, de azt hiszem megvagyunk. Jöhetnek a többiek. :)
 
azért még annyit bepofáznék, amit a tegnapi előkészítő csapatnak is említettem, hogy a középen ágaskodó bolbitis levelet nem értem, nekem teljesen lerombolja az arányokat (úgy általánosságban túl nagy ide ez a növény, de ott középen nagyon vonzza a szememet)
 
@viktorlantos @danyi03
Akartam még az akinkal kapcsolatban kérdezni, mert a nyírás előtti állapotot nem láttam!
Az aci amit hátra ültettem mennyire látszott, érvényesült?

Majd ha lesz fotózás a vizet full maxra kell majd tölteni! A felső kő látványánál minden mm számít.
 
Én hétfőn láttam nyírás előtt. Semennyire nem látszott szerintem az acicularis. De lehet benéztem. :)
 
Back
Oldal tetejére