• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Anonymous

Milyen stílusú akváriumot rendeznél be,a leírásban megjelölt paraméterekkel.


  • Total voters
    15
  • Poll closed .
Én nem hallottam még erről a 15 cm-es szabályról.Tök frankón működik az akvárium szélére akasztva is a DC. Ugyanúgy elszíneződik kékre ha kiveszem,és visszalimeosodik ha berakom.Nem hiszem ,hogy csak én használok ilyen típust.
Nem szabály csak valahol olvastam. Talán a jbl dc használatijában? Lehet már nem emlékszem.
 
Ez a belógatós DC tetszik. Bár csak a tetején tudod használni. (y)
Egy megfelelő méretű gyűrűs, vagy egy ILYEN tapikoronggal ugyanúgy tudod mindenhol használni.

elvileg 10-15 cm-re kell a felszíntől
Ha megfelelő az áramlás az akváriumban, akkor mindenhol ugyanazt fogja mutatni. Érdemes ezért több helyen tesztelni. Az aljzat közelében általában gyengébb az áramlás, ezért főleg ott.
 
Nekem is ugyanilyenem van. Múkodik. :) Egyedüli gond vele, hogy extrán oda kell figyelni, nehogy leverd.

Nálam is zörgött már egy párszor az üvegen,de nem volt törés belőle.Bár én egy erősebb verziót rendeltem anno.
A Hinterfelder-es amit másodszor rendeltem a kisebb akváriumra az már egy vékonyabb termék volt ,el is törött.

Nekem csak egy ilyenem van és az is 10 mm-es üvegre lenne passzentos, nem tudom lehet-e ilyet pont méretre venni, illetve érdemes-e. Engem is zavart a lötyögés a 4 mm-es üvegen, ezért ide is egy tapikorong került, bár épp csak egy ILYEN BÉNA volt kéznél :) Indításkor vizsgáltam az áramlást és kettő dc is volt bent, ez a külső volt az egyik - szintén víz alatt.
 
Sziasztok.
Mai napon érdekes látvány fogadott. Az utóbbi heteim rendkívül zsúfolt volt, reggel sötétben mentem és este sötétben jöttem. Ma már villany kapcsolásra ébredtem ami elsőre jól eset amíg nem láttam meg ezt az akváriumot. Szakálka, fonálka, és minden földi jó, amire vagy takarító vagy irtó szert alkalmaznak. Gyorsan teszteket néztem minden jó egy high tech megfeleléséhez. Akkor nem értem. Mindegy majd délután folytatom. Vásárlás hegyek Budapest több pontján. Délutánra haza érek mit látok. A dc olyan kék mint az ég nyáron. (Cuka bljatj)
A difi patyolat fehér. Adok neki gázt a tűszeleppel elindul nagy nehezen. Ellenőrzés a visszafolyó totál leengedte a vizet a tűszelepig és ott valami lerakódott,szinte be is volt ragadva. Húzás új visszafolyás gátlókért és egy rakat oto-ért. A nagyját szétosztottam a többi akváriumba ebbe 5 db-ot tettem. A gázt helyre tettem már minden jól megy. Megkezdem az algától visszavonni amit szeret és elkezdem leépíteni. Kicsit amugy már furcsa volt, hogy semmi alga egyikben sem... Teljesen kiesek a megoldások tárházából. Had szóljon:sneaky:
 
Sziasztok.
Mai napon érdekes látvány fogadott. Az utóbbi heteim rendkívül zsúfolt volt, reggel sötétben mentem és este sötétben jöttem. Ma már villany kapcsolásra ébredtem ami elsőre jól eset amíg nem láttam meg ezt az akváriumot. Szakálka, fonálka, és minden földi jó, amire vagy takarító vagy irtó szert alkalmaznak. Gyorsan teszteket néztem minden jó egy high tech megfeleléséhez. Akkor nem értem. Mindegy majd délután folytatom. Vásárlás hegyek Budapest több pontján. Délutánra haza érek mit látok. A dc olyan kék mint az ég nyáron. (Cuka bljatj)
A difi patyolat fehér. Adok neki gázt a tűszeleppel elindul nagy nehezen. Ellenőrzés a visszafolyó totál leengedte a vizet a tűszelepig és ott valami lerakódott,szinte be is volt ragadva. Húzás új visszafolyás gátlókért és egy rakat oto-ért. A nagyját szétosztottam a többi akváriumba ebbe 5 db-ot tettem. A gázt helyre tettem már minden jól megy. Megkezdem az algától visszavonni amit szeret és elkezdem leépíteni. Kicsit amugy már furcsa volt, hogy semmi alga egyikben sem... Teljesen kiesek a megoldások tárházából. Had szóljon:sneaky:
És még te jegyezted meg nekem a múltkor ,hogy nem vettem észre a palack kifogyását:LOL::ROFLMAO:
 
És még te jegyezted meg nekem a múltkor ,hogy nem vettem észre a palack kifogyását:LOL::ROFLMAO:
Alig vártad, hogy történjen valami.. Sok álmatlan éjszakád volt?:ROFLMAO::D Természetesen Jopet volt a világ leggyorsabb lájkja.. Szépek vagytok.:D:p
Tényleg nem tudtam szemre vételezni a héten, nagyon minimál volt a szabad időm. Nembaj még 3 könnyű 8 órás munka nap és jan 4.-éig szabad a pálya utána megint észbontás májusig.
( Red Sparrow) :nailbiting:
Nem gondolnám,hogy annyira megfog az alga de majd eldől ki bírja tovább:sneaky:
 
Természetesen Jopet volt a világ leggyorsabb lájkja..
Nem vezetek listát, hogy hova kell még visszamennem nyomni egy tetsziket. Amikor olvasom, akkor nyomom :D
A naplód meg amúgy is figyelve van, főleg mióta kicsit "szabadszájúbb" lettél, imádom :notworthy:. Én már el is felejtettem a CO2-s "gúnyolódásodat", de ahogy Lackóból kibújt a kisördög, azonnal tudtam vele azonosulni :devil: :ROFLMAO:
 
Nem vezetek listát, hogy hova kell még visszamennem nyomni egy tetsziket. Amikor olvasom, akkor nyomom :D
A naplód meg amúgy is figyelve van, főleg mióta kicsit "szabadszájúbb" lettél, imádom :notworthy:. Én már el is felejtettem a CO2-s "gúnyolódásodat", de ahogy Lackóból kibújt a kisördög, azonnal tudtam vele azonosulni :devil: :ROFLMAO:
Szabad szájúbb lettem? Hát lehet. Az életben is ilyen vagyok talán egy kicsit több. Azért vigyázok akikkel még nem vagyok annyira összehangolódva nehogy sértődés legyen mert semmi nem ér annyit. Általában vigyázok,hogy sose fajuljon el odáig a helyzet.:censored: Párszor már olvastam olyasmit ami kiakaszt de szerintem ezzel többen vagyunk így,de nem mutatok érzelmeket mert kinek hiányzik itt a disz iz sparta:facepalm:
Inkább ültessünk, gyilkoljunk rituálisan algát, és szépen csöndben áztassuk az alattunk levő lakót. Mir:p
 
kinek hiányzik itt a disz iz sparta
Inkább ültessünk, gyilkoljunk rituálisan algát, és szépen csöndben áztassuk az alattunk levő lakót. Mir
Erre gondoltam, hogy otthonosan érzed magad, kimondod amit gondolsz, ráadásul stílusosan. Remélem nem voltam félreérthető és hogy az idézettet megelőző mondataidban nem a fejemre akartál koppintani :)
 
Back
Oldal tetejére