• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Anonymous

Milyen stílusú akváriumot rendeznél be,a leírásban megjelölt paraméterekkel.


  • Total voters
    15
  • Poll closed .
Sziasztok.
Mai nap 5 amano növendék csapódott a csapathoz így már tízen vannak. Alga kezelés alatt, gyönyörűen fogy, csak így tovább :mooning: Ügyi vagy :lock:
Viccet félre téve. világítást 10cm-el megemeltem, co-t belőttem, tápozást visszább vettem amíg a mért vízből teljesen kifogyott a felgyülemlett többlet. A tápozást 75%-on folytatom ma reggeltől fogyott ki a vízben rejlő tartalék. 1,5-2 hét alatt tervezem vissza állítani a szükséglet szerinti mennyiségre.

ui: UG. még él és virul.
 
Sziasztok.
Boldog Ünnepeket mindenkinek.
Az alga mielőtt felüthette volna a fejét elbújt. Tovább fejlődni nem tudott a vissza satnyult sejt vázait a mollyk rendezték ezúton is köszönet nekik.
Ug-t vissza vágtam mert kezdett rőzse formát alkotni.
13 db gyémánt neon ékesíti tovább az összképet.
 
Ez jól esett köszi :) Nem tartom méltónak rá. A nano kategória 40-ig van. Ez 55liter kb. Néztem a múltévi 40 liter felettieket. Hát... sehol sem vagyok..

Egy ilyen versenyen, mint a HAC, a részvétel is sokat számít. ;) Tudtommal ténylegesen a teljes mezőnyt pontozza a zsűri, úgyhogy sokkal jobb képet ad arról, hogy hol is vagy a hazai metőnyben, mint bármelyik külföldi verseny. ;)
 
Egy ilyen versenyen, mint a HAC, a részvétel is sokat számít. ;) Tudtommal ténylegesen a teljes mezőnyt pontozza a zsűri, úgyhogy sokkal jobb képet ad arról, hogy hol is vagy a hazai metőnyben, mint bármelyik külföldi verseny. ;)
Háát. Lehet, hogy mondasz valamit. Csak tudod a hollandomat kimondottan versenyre készítem. Mindent nagyon terv szerint képzeltem el, próbálom a legjobbat összehozni. Millimétereken igazítok milligrammra mérem a mannát. Most meg indul egy verseny amit nagyra tartok és dobjak be egy olyan akváriumot amit csak úgy összedobtam? (n)
Meggondolandó. Vagy igazából mit is veszíthetek? ...Holnap van még egy ünnepi pofa vizit és utána ráfordítok egy kis időt.. Benevezem :facepalm:. Köszi a biztatást srácok(y)
 
Csak tudod a hollandomat kimondottan versenyre készítem.
....a HAC is egy verseny.:LOL:
ne törődj semmivel,nevezd mindet.Kellenek ezek az impulzusok a versenyről.Ahogy Laca is írta ,jobban fogod érzékelni a verseny után ,hogy hol állsz a mezőnyben.Legyek én az élő példa.
Tavaly előtt 16.lett a The new era,....tavaly a Deserted beach 25.lett.És...????Fel kellene adnom????Ha most 16-nál jobb lesz akkor öröm lesz,habár eléggé készülök Lisszabonba,de azért a realitás talaján élek.:cigar:
 
....a HAC is egy verseny.:LOL:
ne törődj semmivel,nevezd mindet.Kellenek ezek az impulzusok a versenyről.Ahogy Laca is írta ,jobban fogod érzékelni a verseny után ,hogy hol állsz a mezőnyben.Legyek én az élő példa.
Tavaly előtt 16.lett a The new era,....tavaly a Deserted beach 25.lett.És...????Fel kellene adnom????Ha most 16-nál jobb lesz akkor öröm lesz,habár eléggé készülök Lisszabonba,de azért a realitás talaján élek.:cigar:
Köszönöm a támogatásodat. Megnéztem a korábbi évjáratokat köztük a tiédet is. (y) Most már eldöntöttem,hogy nevezek csak egyszerűen az akvárium nem olyan még amit kihozhattam volna belőle mert nem terveztem még versenyeztetni.. Szerencse, hogy az alga eltűnt szinte pár nap alatt. Jókor kaptam el a száját. Mondjuk nincs kímélet ebben a témában.:lock:
 
Nincs bent a technika,csak nem ez a versenyfotó???:woot:
Frankón alakul.....viszont jól látom ott elől az UG?????:LOL::D
Igen bár el sietett :(
Ug igen frissen vágva. 8-10 szál jutott ebbe az akváriumba amikor 3 felé osztottam 3 akvába. Azóta bedúsult. Itt frissen van nyírva de szédületes milyen gyorsan nől felfelé már megint lehet nyírni. Nagyon meg tetszett. A ga-ban lévő ug-s akva egyszerűen sokkol. Imádom.
 
Back
Oldal tetejére