• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akciós akvarisztikai termékek

Ird ki hogy elkelt
Az a baj hogy Én ilyenkor mikor ezek a posztok kikerülnek már alszom :sleep:,mondjuk már el sem fért volna itthon :LOL:
Úgy hogy gratula az előttem legtöbb hozzászólást és like-ot kapó kollégának mint aktív fórumozónak ;)
Aztán remélem Laci ebből már szép kis akvárium lesz a leányzónak khmm akarom mondani neked :D
 
Az a baj hogy Én ilyenkor mikor ezek a posztok kikerülnek már alszom :sleep:,mondjuk már el sem fért volna itthon :LOL:
Úgy hogy gratula az előttem legtöbb hozzászólást és like-ot kapó kollégának mint aktív fórumozónak ;)
Aztán remélem Laci ebből már szép kis akvárium lesz a leányzónak khmm akarom mondani neked :D
kell neked negyed hatkor lájkolgatni!
 
Akkor a mai adag:

Korábbi csomagolású Dennerle 30 Complete + szett 2db van. (elkelt!)
Dennerle NanoCube Complete Plus 30 Liter - Nano akvárium szett most csak 41 600,00 Ft - Green Aqua
41600Ft helyett 25.000Ft!

Korábbi csomagolású Dennerle 20 Complete szett 1db van. (elkelt!)
Dennerle NanoCube Complete 20 Liter - Nano akvárium szett most csak 28 900,00 Ft - Green Aqua
28.900Ft helyett 19.000Ft!

TMC üveg diffúzor 2901 dobozos kifutó 4db (elkelt!)

1000Ft / db!

tmc-600x600_807011323.jpg
Hikari Chic Gold Mini 2db (elkelt!) (a link alul a médium, de a mini ilyen csak egy picit kisebb a szemcseméret)
Hikari Cichlid gold medium 250g most csak 2 300,00 Ft - Green Aqua
2250 helyett 900Ft!

Eheim Jager 300-as fűtő. Doboz sérült új termék.
Eheim Jager 300 akváriumi fűtő - 300W most csak 6 890,00 Ft - Green Aqua
6890Ft helyett 2900Ft!

Eheim 350UV - új termék, csomagolás nincs meg. (elkelt!) Ügyfél becserélte nagyobbra 2 hete. Null kilométeres tökéletes garanciális darab.
Eheim reeflexUV 350 - UV sterilizátor 7W most csak 28 310,00 Ft - Green Aqua
28310Ft helyett 20.000Ft

Vertex Illumilux 300 30cms LED 2db. Új lámpa. Dolce Sole (nekünk pont jó ledekkel)
Vertex Aquaristik > Products > Lighting > LED > Illumilux > Marino Bianco
Shopban már nincs fent.
A lámpatest 3W Cree XPE LED lámpákkal szerelt, ami a leghatékonyabb LED az iparban. A lámpatest tartós, eloxált extrudált alumínium ház, amely lehetővé teszi, hogy az egész lámpatest hatékony hőelvezetőként is működjön.

Moduláris felépítés lehetővé teszi, hogy egy Illumilux lámpát egy másikhoz csatlakoztassunk, így bármilyen akváriumot lefedhetünk velük, miközben egyetlen tápkábelről üzemel az egész rendszer. A közvetlen csatlakozás miatt nem veszít elegáns megjelenéséből, mivel nincsenek függő kábelek a lámpák között.
Színhőmérséklet: Neutral White/Cool White 7000K
48.000Ft helyett 29.000Ft!!

Vertex Illumilux 600 60cms LED 1db. Új lámpa. (elkelt!) Dolce Sole (nekünk pont jó ledekkel)
74.000Ft helyett 45.000Ft!!!

Giesemann Quazar 18W LED új! (elkelt!)
Giesemann QUAZAR LED - 18 W 45cm most csak 56 000,00 Ft - Green Aqua
Picig gyengébb az aquasky lednél. De azért nem low tech.
függesztő kábel nincs, de az előkészítés megvan.
56.000Ft helyett 35.000Ft

FONTOS!
AZ akciós termékeket nem tudjuk ingyenesen kiküldeni, ha nem személyesen vennéd át.
Az akváriumokat nem postázzuk!
 
Utoljára módosított:
Rendben. Ha valaki befoglal valamit. Akkor privátot is kérek teljes névvel. És hogy mikor jönnél érte.
A listát frissítem folyamatosan ha valami elmegy.
 
Tudom Viktor nem kívánságműsor de engem bármilyen használt vagy bontott talaj illetve ada dekor homok érdekel.
Egyébként meg remek akciók (y)
 
Rendben. Ha valaki befoglal valamit. Akkor privátot is kérek teljes névvel. És hogy mikor jönnél érte.
A listát frissítem folyamatosan ha valami elmegy.
Még nem tudok privátot írni. Ha ma feladok rendelést, abba bele tudjátok tenni és esetleg van rá mód, hogy pénteken ideérjen a csomag?
 
Nem tudom, hogy szabad-e külföldi webshop-ot linkelni, szóval inkább csak hint. Google: AquaGro CO2 glass diffuser (TMC), model 2901
 
Back
Oldal tetejére