• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Status
Not open for further replies.
Kedden elfeledtem megkérdezni, mikor kint bandáztam nálatok, hogy ez fa lombkorona milyen mohából készült?

Az biztos, hogy nem fissidens, én pedig egy nanoban most azzal kísérletezem, hogy fissidens hogyan nézhet ki lombkoronaként. Tudom, hogy az felfelé nő, de a legrosszabb, ami történhet, hogy nem lesz szép, csak egyedi :)
 
Kedden elfeledtem megkérdezni, mikor kint bandáztam nálatok, hogy ez fa lombkorona milyen mohából készült?

Az biztos, hogy nem fissidens, én pedig egy nanoban most azzal kísérletezem, hogy fissidens hogyan nézhet ki lombkoronaként. Tudom, hogy az felfelé nő, de a legrosszabb, ami történhet, hogy nem lesz szép, csak egyedi :)
Szia,
A fissi nem felfelé nő. szépen esik lefelé és inkább gömb formát mutat. Tibi akijában nem tudom milyen moha van, de én is akartam kérdezni :D Amúgy ha jól emlékszem a Titánok harca topicban leírta már.
 
Elég bitang ez a pilács. Lehet, hogy a Mariana-árok alját is bevilágítaná... Nagyon szépen kiemeli a részleteket. Egy high-tech akira must have cucc! :)
 
Hihetetlen jó ez a világítás. Nem bántó a szemnek, gyönyörűen megvilágítja az akváriumot és alig melegszik. Nem bántam meg, hogy elsőre végül erre ruháztam be. Vaószínű a következő aksimnál is ez a lámpa lesz a nyerő. :)
 
Nézd meg Tibi Highland naplójának legelső bejegyzését ;)

Megnéztem az willow moss igen :) Ha most a bal oldali nano fáról beszélünk, azon titi nem ilyen van. Van egy kép az indításról, egy egészen kicsi moha csomót raktak a fa közepére, az nőtt meg ilyen kis labdává. Inkább azt tudnám mondani, hogy szerintem mi nem az:D nem flame, willow, riccardia, jávai, fissi, weeping, karácsonynak világos, és apróbb, az "húsosabb" legalábbis nálam :D Talán az a triangle moss a forestböl :) Hozta magával a mohásított dekort otthonról :)
 
A Cecska Tibi Titán nanojában úgy emlékszem flame moha van, a Tibi Tibi Highland aksijában willow volt. A közös az, hogy mind a két aksiban kötöztem mohát.:D
 
Majd kapunk Viktortól, hogy szétoffoljuk a topicot, de nézzétek mit találtam!

Pár hónapja nyomtam egy screenshotot erről az aksiról, mikor indították a fiúk, mert nagyon tetszett, és elraktam inspriációnak.

Kicsit megnőtt a mohagombóc :) Ez az egyik legszebb része ennek a hobbinak, "akkor és mostot" játszani :)

Capture001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Na jó iwagumiból kicsaptam a füveket

8616907862_37301cc546_b.jpg

Majd kapunk Viktortól, hogy szétoffoljuk a topicot, de nézzétek mit találtam!

Pár hónapja nyomtam egy screenshotot erről az aksiról, mikor indították a fiúk, mert nagyon tetszett, és elraktam inspriációnak.

Kicsit megnőtt a mohagombóc :)
 
sziasztok,
a webshopban ezeknél a lámpáknál azt írjátok, hogy előrendelést vesztek fel, ez azt jelenti, hogy itt hosszú átfutási idővel kell számolni?
a 601-es érdekelne, de majd csak 1-2 hónap múlva lenne aktuális, ezért is kérdezem, hogy tudjam mennyivel hamarabb kellene megrendelnem
köszi!
 
sziasztok,
a webshopban ezeknél a lámpáknál azt írjátok, hogy előrendelést vesztek fel, ez azt jelenti, hogy itt hosszú átfutási idővel kell számolni?
a 601-es érdekelne, de majd csak 1-2 hónap múlva lenne aktuális, ezért is kérdezem, hogy tudjam mennyivel hamarabb kellene megrendelnem
köszi!

Most van 30,45,60-as raktáron. De általában 2 hét alatt itt a DHL vele ha elfogy. Kidobtuk a postát az EMS szutyokkal együtt és azonnal minden flottul működik.
 
Sziasztok!

A nem rég a shopba került Up Aqua Pro LED light hogy teljesít fényerő tekintetében?
Jó lenne látni egy összehasonlító fotót, mint amilyen a fenti ADA-Aqua Lighter "párbaj" :) Nem dobnátok rá az egyik 30-as nanora csak próbából a 45cm-es lámpájukat? ;)
 
Sziasztok!

Akinek van esetleg ADA Aquasky 601-es világítása, meg tudná mondani nekem a plexi test vastagságát? 10 vagy 12mm így ránézésre, de nem tudom eldönteni. Köszi!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére