• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ACT 2016 - Thai Contest

Valami rejtélyes okból kifolyólag ezek az igényes "műanyag" kompzíciók bejönnek Nálam, sokan meg szörnyülködnek... OK sokszor épít hasonlót, de az esetek 50%-ában átesik a túloldalra, és gagyi sikerül. De miért ne lehetne egy többtíz-sokszáz éve elhagyott inka templom, buddha szobor, stb a középpont, miért mindig szakadék, erdei ösvény, folyó, tó...
Szerintem jó lett, csak még kicsit algásodjon :D
 
Valami rejtélyes okból kifolyólag ezek az igényes "műanyag" kompzíciók bejönnek Nálam, sokan meg szörnyülködnek... OK sokszor épít hasonlót, de az esetek 50%-ában átesik a túloldalra, és gagyi sikerül. De miért ne lehetne egy többtíz-sokszáz éve elhagyott inka templom, buddha szobor, stb a középpont, miért mindig szakadék, erdei ösvény, folyó, tó...
Szerintem jó lett, csak még kicsit algásodjon :D
Egyet értek!Nem bírom a mű dolgokat,de ez valamiért működik!Még el is játszottam a gondolattal,hogy miért ne? :)
 
Valami rejtélyes okból kifolyólag ezek az igényes "műanyag" kompzíciók bejönnek Nálam, sokan meg szörnyülködnek... OK sokszor épít hasonlót, de az esetek 50%-ában átesik a túloldalra, és gagyi sikerül. De miért ne lehetne egy többtíz-sokszáz éve elhagyott inka templom, buddha szobor, stb a középpont, miért mindig szakadék, erdei ösvény, folyó, tó...
Szerintem jó lett, csak még kicsit algásodjon :D

Ha ízlésesen van megcsinálva, akkor nincs gond. A baj az, hogy 100-ból 1 ilyen :) ha 50% lenne lehet nem lenne beszédtéma.
Más kérdés, hogy ezek a poénos és tényleg jól megcsinált látványok mennyire maradandóak. Szerintem nem. Visszanézve őket néhány év múlva sem az jut eszembe, mint néhány jobban sikerült alkotásról.

De azért szívesen látnék én is néhány profin elkészített látványt.

12400773_989947557730620_7799135734123936015_n.jpg
 
Srácok Rollreich, Keszalvo imádom a bejegyzéseiteket de főleg az akváriumaitokat. A scapek amiket csináltok mindketten mindig bomba. Ez csak eszembe jutott most hogy a fentebbi két hozzászólást olvastam tőletek. Mindketten olyan stílust képviseltek hogy ha ránézek az aksitokra egyből látom egyben az egészet magam előtt. Nincs kérdés nem vagyok bizonytalan államat szedeget a földről fel. Ha meg több mint 10 másodpercen keresztül teszem ezt elveszek az apró pici gyönyörű részletekben. Óriás tisztelet és csak így tovább. Bocs az offért csak ez most beütött az agyba és ki kellett írjam magamból.
 
Srácok Rollreich, Keszalvo imádom a bejegyzéseiteket de főleg az akváriumaitokat. A scapek amiket csináltok mindketten mindig bomba. Ez csak eszembe jutott most hogy a fentebbi két hozzászólást olvastam tőletek. Mindketten olyan stílust képviseltek hogy ha ránézek az aksitokra egyből látom egyben az egészet magam előtt. Nincs kérdés nem vagyok bizonytalan államat szedeget a földről fel. Ha meg több mint 10 másodpercen keresztül teszem ezt elveszek az apró pici gyönyörű részletekben. Óriás tisztelet és csak így tovább. Bocs az offért csak ez most beütött az agyba és ki kellett írjam magamból.
Megtisztelsz eme szavakkal,köszi ! [emoji6]
 
Srácok Rollreich, Keszalvo imádom a bejegyzéseiteket de főleg az akváriumaitokat. A scapek amiket csináltok mindketten mindig bomba. Ez csak eszembe jutott most hogy a fentebbi két hozzászólást olvastam tőletek. Mindketten olyan stílust képviseltek hogy ha ránézek az aksitokra egyből látom egyben az egészet magam előtt. Nincs kérdés nem vagyok bizonytalan államat szedeget a földről fel. Ha meg több mint 10 másodpercen keresztül teszem ezt elveszek az apró pici gyönyörű részletekben. Óriás tisztelet és csak így tovább. Bocs az offért csak ez most beütött az agyba és ki kellett írjam magamból.
Köszi szépen az írottakat, megtisztelő nagyon! ;)
 
Nem tudom mennyire követitek az eseményen részt vevő akváriumokat, de öröm látni, hogy a szokásos bejáratás alatt szinte a legtöbb alga gondokkal küzd.
https://www.facebook.com/AquascaperClubThailand/

Így volt ez az elmúlt években is. Nem meglepi. Csak azok miatt linkeltem akik görcsösen alga mentesen akarnak menni starttól a végső fotóig. Alga előfordul. Ha van kezelni kell. És megy minden tovább :)
 
Nem tudom mennyire követitek az eseményen részt vevő akváriumokat, de öröm látni, hogy a szokásos bejáratás alatt szinte a legtöbb alga gondokkal küzd.
https://www.facebook.com/AquascaperClubThailand/

Így volt ez az elmúlt években is. Nem meglepi. Csak azok miatt linkeltem akik görcsösen alga mentesen akarnak menni starttól a végső fotóig. Alga előfordul. Ha van kezelni kell. És megy minden tovább :)
Pont ma néztem Én is,egy kettő akváriumot jól elkapott a fonal [emoji16]
 
Jól gondolom,hogy a mohák java része ragasztva van?
Ilyen kis mennyiségben nem nyírja ki az egészet a ragasztó?
 
Utoljára módosított:
Én az általuk használt világítát figyelem, elég jó árban vannak még ha kettőt is kellene használni.Valakinek nincs róla tapasztalata?
 
Nem tudom mennyire követitek az eseményen részt vevő akváriumokat, de öröm látni, hogy a szokásos bejáratás alatt szinte a legtöbb alga gondokkal küzd.
https://www.facebook.com/AquascaperClubThailand/

Így volt ez az elmúlt években is. Nem meglepi. Csak azok miatt linkeltem akik görcsösen alga mentesen akarnak menni starttól a végső fotóig. Alga előfordul. Ha van kezelni kell. És megy minden tovább :)
... azért kerül felszíni filmréteg is...
12650834_1694261350816478_7014607126789545286_n.jpg
Amúgy tényleg önbizalom növelő nézni, hogy a nagyoknak sem úgy megy, hogy kitalálom-összerakom-vízcsere-táp-nyírás és ott is vagyok a top 10-ben.
 
Azért ez űber gáz ilyen alga invázió ráadásul ecset, itt valami nagyon nem kerek vagy a talaj vagy a táp vagy a világítás rossz, vagy mind a 3 termék.
ADA kombó (világítás,talaj,táp) boltban nálatok és nálam is simán elpöfög ezred ennyi algával,karban tartás kihagyássokkal az indítás óta.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére