• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ACT 2016 - Thai Contest

12901343_1092013977523023_3782955508412555574_o-jpg.7554.jpg
Már előbb is nézegettem ezt az akvát.
Nekem nagyon vidám hangulatot áraszt ez a rózsaszínes-vöröses valami, ami a fán van.
Meg tudjátok mondani mi lehet? Valami stemnek nézem, de nem ugrik be.
12141054_1714065782169368_3895785198590157443_o-jpg.7512.jpg
Itt meg rotalának nézem, de melyik? Talán rotundifolia? Abból láttam már ezt az árnyalatot.

Amúgy az első harmadik nekem is nagyon tetszik, a győztesnél talán a scape vitte el a pálmát, azt a dzsungeles patakot nagyon eltalálta, szerintem nehéz belekötni.
 
Cseresznyefa virágzás imitálása tündérhínárral. Látványos és ötletes. :) Távol-Keleten nagy kultusza van.
 
Sziasztok!

A legjobbkor jött ez a verseny!
Az 1., 4., 8. helyezett berendezés közel áll ahhoz amit mi is szeretnénk megvalósítani.
Jók az építkezésről készült naplók is, lehet belőlük sokat tanulni.
Kellenek az ilyen naplózott akváriumok megosztásai hogy mi is fejlődhessünk!
Kár hogy az itthoni "nagyok" közül sokat csak utólag látunk, akkor is csak egy végső fotót, így nehéz a nemzetközi élvonalhoz felzárkózni!

AmegA
 
Sziasztok!

A mohásításnál mit kevert a csákó a mohához?Biztos nem joghurtot!
Úgy néz ki mintha valami minőségi talajt morzsolt volna szét és kevert össze vízzel, majd az aprított mohával a jobb tapadás végett.
A joghurt annyival többet tud hogy nem engedi a penészt megtelepedni a fa felületén, viszont a tapadást nem segíti.
A kettő keverése lehet a tökéletes megoldás.

AmegA
 
Sziasztok!


Úgy néz ki mintha valami minőségi talajt morzsolt volna szét és kevert össze vízzel, majd az aprított mohával a jobb tapadás végett.
A joghurt annyival többet tud hogy nem engedi a penészt megtelepedni a fa felületén, viszont a tapadást nem segíti.
A kettő keverése lehet a tökéletes megoldás.

AmegA
Köszi!Nagyon gondolkodom a következő scape mohásítását így!Joghurt nem tudom melyik lenne itt a Németeknél jó!
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére