• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AAC Thailand Contest 2013

Nekem egyébként ő volt az egyik kedvenc

thetreeofsouls_resize.jpg


Ezt is nagyon bírtam. Az egyik legjobb ilyen lávára ránövesztett növényes amit idén láttam, pedig tök egyszerű.

unintentionalcauseofnature_resize.jpg
 
Viktor a kornyezo orszagokra gondolt. De ettol meg en sem szeretnem. Egyenlore kicsi a kozosseg szerintem. Aki meg erzi magaban az erot az indulhat jo par nemzetkozi versenyen. A kulondijazas szerintem is jo otlet. Emellett az en otletemet is jonak tartom :)
Én is a környező országokra gondoltam.
 
Azért nyugtassatok meg, hogy ez photoshop:

De nekem akkor is bejön. Az egyik legötletesebb logo, amit valaha láttam.
A fotó már nem látszik, de gondolom erről van szó:

aacthailand2013_org.jpg
1670.jpg

Erről jutott eszembe: van valahol a fórumon szó arról, hogy tó ábrázolására milyen megoldások vannak víz alatt?

Illetve:
Adok mindenkinek egy kis házi feladatot. Akár nyithatunk rá egy külön topikot is ha van kedvetek.
A feladat az lenne, hogy kinézünk 5-10 akváriumot. És a HAC pontozási szempontok alapján beírjátok ti hogyan értékelnétek őket.
Aki részt vesz a játékban annak a pontjait összesítjük és az 5-10 akváriumból kialakul egy sorrend. Utána beszélgetünk ki mit gondol a végeredményről
Mit szóltok?
Ez megvalósult végül? Hol találom? Ha nem, akkor miért nem és én is szívesen részt vennék egy ilyen játékban.
 
Back
Oldal tetejére