• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes A nyugi sarok

Én AURO keményolajat használtam fenyőhöz. A színe nem változik, egy picit sötétedik, de ugye azt amúgy is fog. Ha selyemfényűvel lakkozod, akkor nem lesz fényes!
Köszönöm! Az olajon még elgondolkozok. Lakk meg természetesen selyemfényű lesz:) Ránéztem az olajra gyorsan. Ezzel tényleg gondolkodóba ejtettél! :)
 
nem bánod meg a Mandat én is azt raktam az aksiba és semmi baja csak megfelelően ki kell tisztítani,mosni és 15 percet hagytam először vízben ami feljött az kidobtam utána öblögettem és a végén megint megismételtem !
 
nem bánod meg a Mandat én is azt raktam az aksiba és semmi baja csak megfelelően ki kell tisztítani,mosni és 15 percet hagytam először vízben ami feljött az kidobtam utána öblögettem és a végén megint megismételtem !
 
Sziasztok! Leszedtem az akváriumról a 3 lepedőt, és felkapcsoltam a lámpát. Nem gondoltam hogy ilyen hatásos a black-out. Nyoma sincs a cyanonak. Igaz a parvula tök sárga, de azt hiszem az nem ennek a következménye. Remélem nem kell többet ezzel az "algával" bajolnom. Itt egy kép, van azért mit rendbehoznom:)
10733957_660823387350414_3681217630009935749_n.jpg
 
Sziasztok! Úgy néz ki, a black-out sikeres volt. Érdekes, hogy a black-out után eltűnt a felszínről is a hártya. Remélem ez így is marad. Még egy hét, és kezdi az új életét az aki. :)
 
Bocsi, hogy közbekérdezek, de mi ez a narancsolaj? Hogy kell rákeresni, hogy ne az aromaterápiás cseppeket kapjam találatnak? :)

narancsolaj elvileg már nem létezik, mert ami a narancsillatért felelős volt, arról kiderült, hogy egészségtelen.
keményolajnak hívják. bútorok kezelésére való, illetve bármilyen faanyagéra.

én itthon semmit nem lakkoztam, mindenre ezt használtam, az akváriumbútorra is. ez után lehet még méhviaszt felvinni.
a lakkal szemben nem egy kemény fényezett felületet kapsz, hanem a fa érzése megmarad, és a fa az évek során szépen érni fog alatta, mélyül, sötétedik a színe - lakk alatt sokkal kevésbé.
nagyon szeretem. én a biopinét használtam régebben, most pedig van valami profi vagy profil nevű [doboz a garázsban, bocs :)], ami elvileg a viaszozást is feleslegessé teszi. de azért én csak viaszoltam :)
 
narancsolaj elvileg már nem létezik, mert ami a narancsillatért felelős volt, arról kiderült, hogy egészségtelen.
keményolajnak hívják. bútorok kezelésére való, illetve bármilyen faanyagéra.

én itthon semmit nem lakkoztam, mindenre ezt használtam, az akváriumbútorra is. ez után lehet még méhviaszt felvinni.
a lakkal szemben nem egy kemény fényezett felületet kapsz, hanem a fa érzése megmarad, és a fa az évek során szépen érni fog alatta, mélyül, sötétedik a színe - lakk alatt sokkal kevésbé.
nagyon szeretem. én a biopinét használtam régebben, most pedig van valami profi vagy profil nevű [doboz a garázsban, bocs :)], ami elvileg a viaszozást is feleslegessé teszi. de azért én csak viaszoltam :)
AHAAA! keményfaolaj. Köszi!! (y)
 
Sziasztok! 2 hete elkezdtem használni a jbl pro scape micro-fe-t, és a macro kaliumot. Kíváncsi voltam milyenek, mert sajnos nem találtam infót róluk. Két hét elteltével azt tudom mondani, a növényeim brutál fejlődésbe kezdtek. Minden nő, mint amit húznak. Hihetetlen. Kíváncsian várom mi lesz ha, bekerül az aqua basis, meg a mandano. Csak jót tudok mondani a tápokról, remélem ez így is marad:)
 
Sziasztok! 2 hete elkezdtem használni a jbl pro scape micro-fe-t, és a macro kaliumot. Kíváncsi voltam milyenek, mert sajnos nem találtam infót róluk. Két hét elteltével azt tudom mondani, a növényeim brutál fejlődésbe kezdtek. Minden nő, mint amit húznak. Hihetetlen. Kíváncsian várom mi lesz ha, bekerül az aqua basis, meg a mandano. Csak jót tudok mondani a tápokról, remélem ez így is marad:)
Csak szegény @Mandano meg ne tudja, hogy bele akarod rakni az akváriumba :D
 
Back
Oldal tetejére