• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 80 cm új scape

Nagyon tetszik az akváriumod!:woot:
Jó a hangulata és inspiráló is. Nekem legalábbis.
Köszi, hogy megmutattad.
Egy kérdés: egyetlen cseppel nem készült fotó? Nekem a negyedik képen tetszik talán legjobban a csepp-efektus, főleg a bal oldali kettő. A másik (a bubik miatt) kicsit túlzásnak hat nekem.
Ettől több kritikát nem tudok mondani;)(y), hibátlan.

Kösz! Kb. 600 kép készült, cseppes, hajszárítós és sima vízfelszínnel, biztos van köztük olyan is, ahol csak 1 csepp van. A cseppes fodrozódás jól néz ki, de a módszert még tökéletesíteni kell. Síma vízfelszínnel nem készítettem korrigált képet, nem is igazán tetszett a látvány.
 
Sziasztok, a HAC fotózás óta volt egy kis átalakítás, főleg a bal oldalon. A növények kezdenek bedúsulni, szerintem sokkal jobb állapotban vannak a versenyfotóhoz képest.

Nyírás előtt:
32467461554_513c9acd82_b.jpg00mod-2436 by lacitaki, on Flickr

Nyírás után:
33310230065_31cb80dd58_b.jpg00mod-2529 by lacitaki, on Flickr

A fotók egy kis kompakt, Nikon Coolpix A géppel készültek. Alga fronton nincsenek gondok, ecset van itt-ott, de kordában tartható.
Kösz, hogy benéztél!
 
@Takarics László
Azt szeretném kérdezni, hogy a rubrodorsalisek piros részei mennyire pirosodtak be idővel? Itt fentebb a fotókon a garnélákon is azt látom, hogy a fotón picit túl van húzva a piros, ezért nem merek arra alapozni. Esetleg nincs róluk közelebbi fotód? Köszi
 
@Takarics László
Azt szeretném kérdezni, hogy a rubrodorsalisek piros részei mennyire pirosodtak be idővel? Itt fentebb a fotókon a garnélákon is azt látom, hogy a fotón picit túl van húzva a piros, ezért nem merek arra alapozni. Esetleg nincs róluk közelebbi fotód? Köszi

Szia, az utolsó képeken valóban túl van húzva a piros, viszont az első oldalon lévő képeken kb a valóság látszik. Megpróbálok azokból kinagyítani. Egyébként imádom ezeket a halakat, szinte mindig rajban úsznak és a fotózáskor is könnyű őket terelgetni.

Ezek kb reális színek, lehet, hoy egy ici-picit pirosabbak, de nem vérvörösek. Nekem az is tetszik bennük, hogy nem túlságosan virítanak, jól beilleszkednek az akvárium természetes hangulatába.

hal1.jpg hal2.jpg hal3.jpg
 
Back
Oldal tetejére