• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 64l zsolka low-tech

Szia. Nagyon szep akvarium. Gratulalok. Milyen növények vannak benne? Ők mar nem csak az eredeti, kezdo lista tagjai, de én még nem ismerem fel oket. Mennyit tápozol, ha szabad érdeklődni? És még mindig GA mic+mac?
Gyonyoru.
Szia! Köszönöm szépen! Került még bele Hygrophila Polysperma, Hygrophila Difformis, Hemianthus Micranthemoides, Limnophila Sessiliflora, Cryptocoryne Parva, Cryptocoryne Wendtii Brown, Anubias Barteri v. Nana Petite, Anubias Nana Mini

A tápozás az úgy változott, hogy most 1,8 ml Easy Life Nitro, 3ml Easy Life Fosfo, 1,2ml GA-micro, 1,6ml Easy Carbo megy naponta. Fosfóból azért ilyen sok, mert így tudom tartani az 1ppm-es szintet. Nagyon sok pontalgám volt, és így tudtam csak legyűrni. Most már csak az anubiason van! Kh5, Gh 9
 
Szia! Köszönöm szépen! Került még bele Hygrophila Polysperma, Hygrophila Difformis, Hemianthus Micranthemoides, Limnophila Sessiliflora, Cryptocoryne Parva, Cryptocoryne Wendtii Brown, Anubias Barteri v. Nana Petite, Anubias Nana Mini

A tápozás az úgy változott, hogy most 1,8 ml Easy Life Nitro, 3ml Easy Life Fosfo, 1,2ml GA-micro, 1,6ml Easy Carbo megy naponta. Fosfóból azért ilyen sok, mert így tudom tartani az 1ppm-es szintet. Nagyon sok pontalgám volt, és így tudtam csak legyűrni. Most már csak az anubiason van! Kh5, Gh 9
Én is így vagyok a foszfáttal. Káliumot mivel pótolod?
 
Én is így vagyok a foszfáttal. Káliumot mivel pótolod?
Nekem a káliumból bőven van, én azt külön nem adok. Csak ami az Easy Life Nitroval megy, így is 16 a kálium szint! Jobb lenne ha kevesebb lenne az arányok miatt! A nitrát pedig 5-10 között szokott lenni.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére