• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 64l zsolka low-tech

Csinos! A fádra nagyon irígy vagyok. :) Ahogy a növények, nőnek és elkezded őket nyírni, sűríteni, bedúsulnak majd, a további nyírással tudsz majd mélységérzetet adni az akvának, ez ellensúlyozhatja a lapos talaj elrendezést.
 
Csinos! A fádra nagyon irígy vagyok. :) Ahogy a növények, nőnek és elkezded őket nyírni, sűríteni, bedúsulnak majd, a további nyírással tudsz majd mélységérzetet adni az akvának, ez ellensúlyozhatja a lapos talaj elrendezést.
A fát én is nagyon szeretem, Miskolcon vettem egy állateledel felszerelés boltban! Jó választás volt, mondjuk fél évet áztatni kellett, de megérte!
 
A ludvigiát már vágnom kellett mert égig ért és nagyon durván elkezdett gyökeret ereszteni, ez normális?
A Stau már kezd helyrejönni, eleinte nagyon megvolt hajolva. Tegnap kapott az akvárium egy skimmert, izsonyat hártyás volt a felszín, de sztem nemjó helyen van. A Subulata elkezdett algásodni, mostanra fogkefével leszedtem róla. Szerintem túl nagy lett a flow így, másik oldalra raktam a skimmert(a képen még rossz helyen van)
 
A ludvigiát már vágnom kellett mert égig ért és nagyon durván elkezdett gyökeret ereszteni, ez normális?
A Stau már kezd helyrejönni, eleinte nagyon megvolt hajolva. Tegnap kapott az akvárium egy skimmert, izsonyat hártyás volt a felszín, de sztem nemjó helyen van. A Subulata elkezdett algásodni, mostanra fogkefével leszedtem róla. Szerintem túl nagy lett a flow így, másik oldalra raktam a skimmert(a képen még rossz helyen van)
31580256812_99b801b9b0_b.jpg
 
Szia. Nagyon szep akvarium. Gratulalok. Milyen növények vannak benne? Ők mar nem csak az eredeti, kezdo lista tagjai, de én még nem ismerem fel oket. Mennyit tápozol, ha szabad érdeklődni? És még mindig GA mic+mac?
Gyonyoru.
 
Jo a Foto es gyönyörüek ezek a szinek is!
Kimondottan szep, különösen ahhoz kepest, hogy low tech, bar a lampad eleg jol pirit igy ranezesre. Hany lumened van literenkent?
Le kalappal, tenyleg nagyon kis csecse, ahogy @viktorlantos , Viktor mondta egyszer valahol, itt a forumon....:)
Köszönöm szépen! Fogalmam sincs mennyi lumenre jön ki literenként!
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére