• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

400 literes növényes- nanohalas

Még nincs egy éve, hogy feldobtad a témát. Sokan sokkal több időt töltöttek a tervezgetéssel és általában megérte nekik a dolog.
Egyébként a másik akváriumoddal hogy állsz? A 800 literessel... :)
 
Még nincs egy éve, hogy feldobtad a témát. Sokan sokkal több időt töltöttek a tervezgetéssel és általában megérte nekik a dolog.
Egyébként a másik akváriumoddal hogy állsz? A 800 literessel... :)
Milyen 800 literes? Isten őrizz :D
Ma már megláttam a fényt az alagút végén egyébként.
Összeraktam fejben, tudok lépésről lépésre haladni. Annyit mondhatok, jövő ilyenkorra már ketyegni fog. Ez biztos.
Aztán ki tudja mit hoz az új év eleje ;)
 
...komolyan azon agyalok, hogy ez az egesz csak egy vicc :D es valaki fogadast kotott (?) , hogy eleri a "fokertesz" rangot,
ugy, hogy meg kozelebe se megy egy akvariumnak...;):confused:
Na, nem bantok senkit, csak annyira jokedvem lett Űrdongó kerdesetol, ami a masik projektet illeti ( "a 800 literes" :LOL:) hogy egyszeruen nem birtam magammal :) :sorry:
 
Utoljára módosított moderátor által:
Nyilván mindenkinél mások a körülmények, a lehetőségek és a motiváció, de mi egy év alatt a negyedik scape-nél tartunk. Persze ez a mi hibánk:ROFLMAO:
 
Ne viccelődjetek már itten... majd lesz belőle valami :) Karácsonykor meg nyuszit fog tojni a télapó... :D

mi egy év alatt a negyedik scape-nél tartunk. Persze ez a mi hibánk:ROFLMAO:
Erre ráfejelnék! :p fél év alatt a 8. növényes akváriumnál járok :D csak nem mutogatok mindent :whistle:
 
Ne viccelődjetek már itten... majd lesz belőle valami :) Karácsonykor meg nyuszit fog tojni a télapó... :D


Erre ráfejelnék! :p fél év alatt a 8. növényes akváriumnál járok :D csak nem mutogatok mindent :whistle:
Ugyanabban az akváriumban? Az csak átalakítás:p
 
Back
Oldal tetejére