• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

40 L újra töltve

Ma szereztem 3 darab vörös lávakövet. Kb. 6 kg összesen, de elég nagyok, és nem igazán jön az ihlet, így minden bizonnyal holnap kalapács pajtás segítségével fel lesznek aprítva 6-9 darab-ra (összesen), s reményeim szerint úgy már jön valami ötlet is...

A kép minősége silány, de mobillal készült.

AK_T02_016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Egy igazi akvakertésznek még a macskája is szereti a halakat!(persze nem megenni)
Vagy befenyítetted!:)
Vagy minden nap halkonzervet kap és nagyon unja a halakat!:)
 
Egy igazi akvakertésznek még a macskája is szereti a halakat!(persze nem megenni)
Vagy befenyítetted!:)
Vagy minden nap halkonzervet kap és nagyon unja a halakat!:)

Nem szereti a halas macskakaját sem... Csak a csirkéset, marhásat... :D Meg van nevelve.
 
No, ma elkészült a lámpa teste, festéssel, és a tartója is. Pár ízelítő kép, a következő adag már csak akkor jön, ha fel van szerelve, és az akvárium felett lóg...
Holnap szétkapom az aki-t, és nekikezdek gondolkozni az elrendezésem. A három nagy lávakövet sikeresen szétdaraboltam ma, de a megoldáshoz közelebb még nem kerültem...

AK_T04_017_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


AK_T04_016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Leeee a kalappal májszter! Ez nagyon komoly lett! (y) A hardscape-hez ajánlom, hogy nézz lávaköves aksikat, hátha kapsz vmi ihletet. Próbálkozni kell, anélkül nem megy. ;)
 
Szép munka, és mivel egyetlen porszemet sem látok a festésben, gondolom nem egy garázsban készült. Minden elismerésem!(y)
 
Szép munka, és mivel egyetlen porszemet sem látok a festésben, gondolom nem egy garázsban készült. Minden elismerésem!(y)

Nem garázs, műhely, de tény, hogy a kollegák kényesen ügyelnek a tisztaságra. :) A másik "csel", hogy ez gyorsan száradó fújós festék, így pár perc múlva már szinte meg is lehetett fogni...
 
A mai nap sem telt unalmasan...
Reggel, forma 1 közben elkezdtem kifogni a halakat az akváriumból. Megdöbbentően sokan vannak a Guppy-k, s nem is kerül vissza mind.
Majd szépen a növények következtek, és a föld.A növényeket szépen átválogattam, ami nem volt már szép, az kuka, az új hajtások pedig bekerültek egy jó kis akváriumi vízbe kis táppal és Easy Carbo-val...
Az Amazonia fele marad, a másik fele, ami nagyon össze keveredett már a kavicsokkal amivel az aljzatot emeltem anno, ment a kukába.
Víz leszívás, akvárium mosás, régi lámpa le szerelése, új felszerelése... Lenne még mit csinálni, de most irány a hokimeccs...

De addig is friss kép, dübörög a 48W. (Tudom az akvárium koszos, de majd kimosom még kétszer.)

Holnap: Szűrőmosás - GA - játék a kövekkel - hoki edzés - majd kedden akvárium összerakás. Szerencsére nem hajt atatár, a héten szabin vagyok. (y)

AK_T06_016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


AK_T06_017_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 
jó lett a világítás, tényleg mintha gyárban rakták volna össze:) így az egésznek számomra van egy kis "várkapus feelingje" ami kicsit furcsa de nekem bejön. azon nem gondolkodtál, hogy az üveget is lecseréld? sokkal jobban el tudnám képzelni egy teljes asztal szélességben, ív nélküli aksival az összképet:) (bár a fekete ragasztás maradhatna)
 
jó lett a világítás, tényleg mintha gyárban rakták volna össze:) így az egésznek számomra van egy kis "várkapus feelingje" ami kicsit furcsa de nekem bejön. azon nem gondolkodtál, hogy az üveget is lecseréld? sokkal jobban el tudnám képzelni egy teljes asztal szélességben, ív nélküli aksival az összképet:) (bár a fekete ragasztás maradhatna)

Tényleg van egy kis várkapus feeling, most hogy mondod. :)
Az üveg cseréje most nem volt opció.
 
Jól látom, hogy most a fénymásoló az elejével van a falhoz tolva?
Csak azért kérdem, mert ha megfordítod és az aki mellett marad, akkor bekapcsolt állapotban nagyon nyomja rá a meleget.
 
Ez multifunkciós valami hátrébb van mint az akvárium, bár a képen most nem látszik, s heti 10 oldalt ha nyomtatunk vala, sokat mondok. :)
Így bár jogos a felvetés, nem befolyásolja az akváriumot.
 
Nah, alakul a molekula! (y) Lehet, ha megemelnéd a sziklákat jobban járnál, innen nem tűnik túl magasnak.
 
Megpróbálnád pont szemből fotózni, mert így meg a jobb oldal túl alacsonynak tűnik.
 
Back
Oldal tetejére