• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2015. Jul 18 ] Iwagumi Contest 2015 - Július 18. - FOTÓÖZÖN!

Sok hasonló rendezvényre készültem, de most először sikerült is végre eljutnom; KIRÁLY volt(y)
Szuper csapatok, fantasztikus scapek,finom falatok, remek barátok egy helyen, kell ennél több?

Mindenkinek mindent nagyon köszönök, feledhetetlen élmény volt. :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:
 
Én csak egy full manuális objektívet vittem, így néhol a fókusz nem sikerült, nézzétek el nekem.

IMGP9093 by Thomas Brown, on Flickr
IMGP9095 by Thomas Brown, on Flickr
IMGP9096 by Thomas Brown, on Flickr
IMGP9097 by Thomas Brown, on Flickr
IMGP9099 by Thomas Brown, on Flickr
IMGP9101 by Thomas Brown, on Flickr
IMGP9106 by Thomas Brown, on Flickr
IMGP9107 by Thomas Brown, on Flickr
IMGP9109 by Thomas Brown, on Flickr
IMGP9113 by Thomas Brown, on Flickr
IMGP9117 by Thomas Brown, on Flickr
IMGP9120 by Thomas Brown, on Flickr
IMGP9122 by Thomas Brown, on Flickr
IMGP9131 by Thomas Brown, on Flickr
IMGP9134 by Thomas Brown, on Flickr
 
Én is hazaértem végre egy péceli kitérővel.
Jó volt ott lenni, szurkolni, beszélgetni régi és új ismerősökkel, köszi a kolbászt az olasznak és köszi mindenkinek mindent.:)
Hazafele volt szerencsém kb 50 km-en keresztül gyönyörködni a villámok sokféleségében, Kecskemét körül egy jó kis zuhé mosta le az autóról a hosszú út porát, szóval kerek volt a történet.
A halak, növények rendben hazaértek, csak azt bánom így utólag, hogy Danit nem abajgattam, hogy azt a maradék két lazacot is fogja ki nekem, természetesen lámpa nélkül;)
A gébek közül viszont egy sem csíkos, úgyhogy a válogatás jól sikerült(y)
Még egyszer köszönöm az élményt mindenkinek, jóleső fáradtsággal estem haza:)
 
Hazaértem, és onnantól kezdődtek a bonyodalmak, hogy leparkoltam.
Remélem valaki halálra röhögte magát valamelyik ablak mögött.
Nagyon izgatott vagyok!!!!!!!!

1. akarsz erről beszélni?
2. van otthon söröd?
3. mi van a cryptokkal? :cool:
 
Szuper buli volt ( ismét ) , köszönet a GA team-nek a szervezésért. Jó érzés volt újra a nyertes csapat tagjának lenni, ilyen a szerencse :)
Csak azt sajnálom, hogy hamar lepörgött az esemény, és elég gyorsan elszállingózott a társaság, gondolom a meleg miatt is. Elég ritkán van ilyen rendezvény, én szívesen maradtam volna még beszélgetni.
Szuperek lett az scape-ek is, gratu minden résztvevőnek!
 
Back
Oldal tetejére