• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2015. Jul 18 ] Iwagumi Contest 2015 - Július 18. - FOTÓÖZÖN!

Sziasztok.
Én csak most végeztem a kis akvárium rendbetételével.Kis kitérővel jöttünk hazafelé mert kapott a meglévő taiwan csapat egy 10 egyedből álló társaságot @Tibi akváriumából.(részletek hamarosan az Evelin naplójában).Ugyhogy ha
fáradtan is de megköszönöm a GA team szíves vendéglátását,nagyon jó ott lenni nálatok.Az "olasz " kolbásznak nincs párja..nagyon finom volt.[emoji2] Örülök ,hogy sikerült újból egy kellemes délutánt eltölteni a magyar akvakertészek neves csapatával.Gratulálok a nyerteseknek , és persze közhelyesen hangozhat de az összes alkotónak is,mert akármelyiket elfogadtam volna itthonra.Most megy a beszoktatás ezerrel.[emoji6]
 
Sziasztok.
Én csak most végeztem a kis akvárium rendbetételével.Kis kitérővel jöttünk hazafelé mert kapott a meglévő taiwan csapat egy 10 egyedből álló társaságot @Tibi akváriumából.(részletek hamarosan az Evelin naplójában).Ugyhogy ha
fáradtan is de megköszönöm a GA team szíves vendéglátását,nagyon jó ott lenni nálatok.Az "olasz " kolbásznak nincs párja..nagyon finom volt.[emoji2] Örülök ,hogy sikerült újból egy kellemes délutánt eltölteni a magyar akvakertészek neves csapatával.Gratulálok a nyerteseknek , és persze közhelyesen hangozhat de az összes alkotónak is,mert akármelyiket elfogadtam volna itthonra.Most megy a beszoktatás ezerrel.[emoji6]
Basszus Laci azert remelem Tibitol sikerult valamiben elhoznod a garnelakat mert hat az uveg nalam maradt [emoji17]
Bocs erte [emoji6]
 
Én is nagyon köszönöm, hogy kezdőként is részt vehettem ezen a fantasztikus hangulatú rendezvényen. Köszönöm a GA team-nek a szervezést a többieknek pedig a rengeteg hasznos tanácsot, ötletet és beszélgetést. Jó volt megismerni az embereket a nick-ek mögött :)
 
No üdv Keszthelyről:) végre van net. Hihetetlenül jól éreztem magamat. Első iwagumi contestem volt ez, s mérhetetlen örömmel tölt el, hogy a nyertes 4-es csapat tagja lehettem.
Köszönet GA-s fiúk mindenért! @Nigro, nyithatnál kolbászsütödét a GA mellett :D.
Gratulálok a többi csapatnak, személyes kedvencem az 1. csapat Freestile akváriuma. Azt 'istenbizony' hazavittem volna.(y)
 
Én is hazaértem, köszönöm szépen a lehetőséget a szervezőknek, örülök, hogy megismerkedtem mindenkivel, aki ott volt személyesen is. A versenyen és a közben, előtte, utána folytatott beszélgetésekből is rengeteget tanultam. A kolbászról sajnos lemaradtam, de éhhaláltól azért messze voltam, köszi a pizzát ;)
Gratulálok a nyerteseknek, és minden versenyzőnek is. Ha lehetőségem lesz, a következő rendezvényre is menni fogok. És ez nem fenyegetés ;)
 
@rollreich Roli kérnénk szépen publikálni -és bemutatni a versenyre - a Dalmácia partjainál elkészített Iwagumi scape-et:)Enélkül haza se gyere:LOL:
(nem feledünk ám téged sem);)
 
Hoj!
Volt már ültetés? :):):):):):):):):):):)

Növények megjöttek, de a szabadságok, örök rokkantak, életművészek és a napi szopó problémák miatt picit toltuk 1-2 napot.
Ma épp csőtörés volt ahogy Atti mesélte :) Az élet nem habostorta. Épp hogy megoldottuk, hogy ne szakadjunk le állandóan az áramról mert egy ilyen boltnak az nem használ, jön egy következő pofon.
 
Növények megjöttek, de a szabadságok, örök rokkantak, életművészek és a napi szopó problémák miatt picit toltuk 1-2 napot.
Ma épp csőtörés volt ahogy Atti mesélte :) Az élet nem habostorta. Épp hogy megoldottuk, hogy ne szakadjunk le állandóan az áramról mert egy ilyen boltnak az nem használ, jön egy következő pofon.
Fúúú jó kis hét... :( akkor viszont fel a fejjel! :)
Betegeknek, rokkantaknak jobbulást, csőtörésnek, biztosítéknak javulást kívánok! ;)
 
Back
Oldal tetejére