• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2015. Jul 18 ] Iwagumi Contest 2015 - Július 18. - FOTÓÖZÖN!

danyi03

GA főstatiszta
Moderátor
Az elmúlt évek sikereire alapozva idén sem maradhat el az Iwagumi Contest! Kellemes szombat délutánt tervezünk kerti részlegünkön, kolbásszal, fagyival (@Nigro már most menj bevásárolni).

Addig még érkezik egy nagy dekorszállítmányunk, úgyhogy lesz miből legózni!

A verseny megspékelésére hozzászólásban várunk ötleteket! Eddig felmerült, hogy kalapból kellene húzni, ki milyen kőből építkezik, vagy lehetne egy extrém kategória: iwagumi vasfából (ha tetszik az ötlet, igyekszünk kis vasfákat szerezni). Ne tartsatok magatokban semmilyen kreatív megközelítést!

Mindenkit szeretettel várunk, akár építeni, akár nézelődni, akár tanulni! A limit 30 fő, úgyhogy igyekezzetek a jelentkezéssel!
 
A verseny megspékelésére hozzászólásban várunk ötleteket

A vasfás ötlet nekem bejön, s ide is bepakolnám elvetemült elképzelésemet:

Ha a 2013-as "egyéni" versenyt tekintenénk kiindulásnak, mi volna ha az elkészült pályaművek lefotózása után
a három egy körben versenyző helyet cserélne, s mondjuk 3 perc morfondírozás után, max. egy új elem beépítésével 5 perc alatt
"javítaná" vagy "saját képére formálná" szaktársa setupját?

időben sokat nem vinne el, s mindenkinek két pályaműve kerülhetne elbírálásra. "savazzunk layout-ot" élőben :)
 
A vasfás ötlet nekem bejön, s ide is bepakolnám elvetemült elképzelésemet:

Ha a 2013-as "egyéni" versenyt tekintenénk kiindulásnak, mi volna ha az elkészült pályaművek lefotózása után
a három egy körben versenyző helyet cserélne, s mondjuk 3 perc morfondírozás után, max. egy új elem beépítésével 5 perc alatt
"javítaná" vagy "saját képére formálná" szaktársa setupját?

időben sokat nem vinne el, s mindenkinek két pályaműve kerülhetne elbírálásra. "savazzunk layout-ot" élőben :)
tőlem kap egy + szavazatot az ötlet, de majd a vezetőség megmondja, mit szeretne nézni kolbászsütés közben
 
mert beírtad kommentbe, hogy 99% ;)
sejtettem, akkor legyen 100% :D
amúgy ha a köveket sorsoljátok, akkor lehetne a növényeket és a talajt is. A növényeket 2-3 kalapba sorolni funkció szerint és mindenki húz, nem is fontos, hogy minden kalapból ugyanannyit. Vagy legyen 6-8-15 növényzseton és azt lehet felhasználni a különböző kalapokból.
 
sejtettem, akkor legyen 100% :D
amúgy ha a köveket sorsoljátok, akkor lehetne a növényeket és a talajt is. A növényeket 2-3 kalapba sorolni funkció szerint és mindenki húz, nem is fontos, hogy minden kalapból ugyanannyit. Vagy legyen 6-8-15 növényzseton és azt lehet felhasználni a különböző kalapokból.
itt nincsenek növények meg talaj, ez szárazon megy :) egy kis homok mindenhova és abba megy az építés
 
Remélem nem mondok hülyeséget, nem voltam az előzőn, de a homok színét is lehetne sorsolni? :D
(nyilván nem rózsaszín dekorhomokra gondolok, hanem mondjuk világos és sötétebb homok)
 
Remélem nem mondok hülyeséget, nem voltam az előzőn, de a homok színét is lehetne sorsolni? :D
(nyilván nem rózsaszín dekorhomokra gondolok, hanem mondjuk világos és sötétebb homok)
egyforma homokot kap mindenki
 
A kevésbé szerencsések ilyen homokot kapnak

pesak_figure200811243.jpg
 
Back
Oldal tetejére