• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Apr 30 ] Scaper's Tank Contest 2014 (Russia) 2. menet

Ezt nem igazán értem. Hogy-hogy? Bekopognak és megnézik? :) Szerintem tök simán lehet!
Nem kell bekopogniuk :D Egy ilyet kérnek a nevezésed beküldése után:
_QXoKFhsgBg.jpg
 
Nah,történések vannak.
Értetlenkedtem egy kicsit,hogy én nem tudok ám ilyen képet küldeni nekik,bármennyire is szeretném.
Erre most kapom a választ,hogy elfogadták a nevezésem...:eek::):)
Mindegy,örülök! :D:D
 
Sziasztok!

Örülök hogy rajtam kívül is lett pár magyar nevező, így ezen a nemzetközi versenyen is képviseli magát Magyarország. Most járunk a közönség szavazás résznél és akkor itt szerintem össze foghatnank kicsit magyarok hogy egymásra jobban figyelünk. Eddigi magyar nevezők akiket találtam
Southern Europe: 2;21;7;

További sok sikert kívánok minden nevezőnek :)
 
Basszus :eek:, néhány ember a nevezők közül nem is tudom mit gondolt... anyám:facepalm:...
végiggörgetve a képeket, elég sok gyenge scape, igénytelen fotó, és még sorolhatnám, hogy mi van...
vannak viszont igen ígéretesek...
rájöttem, annyi növényem van itthon, hogy a 12 literes kis nanómat még 3 héttel a vége előtt simán elindíthatnám... és nevezhetném...
leadom a szakdogámat a héten... és aztán reszkesseteeeeeeek :D :p:smug:
 
Közönség szavazat alapján régiónként 25 akvárium kerül be a döntőbe.
A mi régiónkban 31 akvárium nevezett.
Nagy az esélye hogy minden ország a saját honfitársaira szavaz ugyebár.
Mi pedig egy picike ország vagyunk :(
Szóval akinek van egy pici ideje,légyszí,szavazzatok!
Ha valami nem megy,segítek!
3 magyar akvárium van,dél-európa csoportban szám szerint:
Tehát Southern Europe!!

2,21,7

Fontos hogy végig kell pontozni minden egyes akvát,de erre a háromra max pontszámot tegyetek :D

Köszönjük!
 
Most hogy vége a szavazásnak szeretném megköszöni mindenkinek aki segített minket.

Viszont szeretném felhívni a figyelmeteket egy akváriumra, ami egy "kicsit" ki lett egészítve
st-aquarium-design-contest-2014-s-26.jpg


A bal oldalon nagyon látszik hogy utólag lett kiegészítve

Nem tudom hogy kinek kell ezt jeleznem. Esetleg tudtok segíteni? @keymaker @viktorlantos
 
Most hogy vége a szavazásnak szeretném megköszöni mindenkinek aki segített minket.

Viszont szeretném felhívni a figyelmeteket egy akváriumra, ami egy "kicsit" ki lett egészítve
st-aquarium-design-contest-2014-s-26.jpg


A bal oldalon nagyon látszik hogy utólag lett kiegészítve

Nem tudom hogy kinek kell ezt jeleznem. Esetleg tudtok segíteni? @keymaker @viktorlantos


Ez Gabi nem kicsit lett kiegészítve,aztaaa k.....:eek::eek::eek::eek:
 
Back
Oldal tetejére