• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Apr 30 ] Scaper's Tank Contest 2014 (Russia) 2. menet

Ugye nem csak én látom megszerkesztetnek a képet?

Én még alig látok. 4-ig ADA anyagot fordítottam, de tényleg nagyon amatőrnek néz ki.
Ennél akkkor is jobbat csináltam már amikor még serdülő koromban első reklámügynökségnél Photoshop 2-ben kellett dolgozni :D

Szóval tök jogos a visszajelzés. (y)
 
Ezt a levelet kaptam, számomra érdekes. Hello!

Thanks for your concerns. We also had suspicions about this entry, but on the full size image it is clearly visible that everything is ok. We always check all entries.
 
Szerintük minden fasza :D
Khhhmmm,hát legyen :D
Azt olvastad,hogy 300 szavazat érkezett,ebből 80 tisztességtelen :D,tehát nem számít :D
 
Nyet vazelin. Vaszilij. :)

Nézz meg néhány orosz autós videót, mindent megoldanak okosba'. Aztán max törik a technika.... :)
 
Nyet vazelin. Vaszilij. :)

Nézz meg néhány orosz autós videót, mindent megoldanak okosba'. Aztán max törik a technika.... :)

Ez eddig ok,de ehhez a versenyhez többek közt Oliver Knott is adta a nevét.
Tudomtudom,csak mint felkért bíró,de akkor is.
 
Szerencsémre vall hogy pont 11. lettem, így nem kerültem be a következő körbe?

@keymaker :
Serenity akváriumról esetleg tudsz nagyobb képet szerezni?
 
Nem tudom ki kapott még hozzám hasonló mailt a szervezőktől miszerint gratulálnak,mert be kerültem a top10be és nyertem egy 50l es akit.De nem tiszta mi is a teendőm pontosan.:)
 
Nem tudom ki kapott még hozzám hasonló mailt a szervezőktől miszerint gratulálnak,mert be kerültem a top10be és nyertem egy 50l es akit.De nem tiszta mi is a teendőm pontosan.:)
Na akkor meg is van mit fogsz betelepíteni a nyereményből;):)
 
bocs rosszul írtam,mert a tankot nem megnyertem csak akkor küldik ha folytatom a 2.körben is a versenyt.De a top10 az stim:)

Szerintem megkapod a szettet és abban kell alkotnod a 2. körben.
Ahogy nekem is.
Aki nem került be a top 40-be,megvásárolhatja a szette és úgy szerepelhet a második fordulóban.
A nevezéskor ki kellett pipálni,hogy részt szeretnél e venni a 2. körben is.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére