• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Apr 30 ] Scaper's Tank Contest 2014 (Russia) 2. menet

viktorlantos

Alapító
Admin
Banner_560x200_eng.jpg


A tavaszi versenyen a kis méretű (50 literig) akváriumokat várják.

Április 30-ig lehet nevezni.
Az első voksolás a TOP 100-ra: Május 2 - 8
Második kör a TOP 40-re: Május 10 - 20
Eredmény: Május 25

http://all4aquarium.ru/en/events/scapers-contest

A zsűri egész nagyra sikeredett...

Scapers_tank_2014_judge_eng-560x399.jpg


A szabályzat itt olvasható: http://all4aquarium.ru/en/events/scapers-contest/rules
 
Szerintetek egy szinte csak mohás kis tankot érdemes benevezni? (Jóformán fogtam egy vaskosabb Red Moor darabot és körbetekertem rengeteg jávaival.) Ez nem számít csalásnak? Mármint, hogy semmi olyan növényem nincs most amit általános aljzatba ültettem volna így végül is a kihívás faktor sem akkora és joggal mondhatnák, hogy csalás.
Mondjuk azon elgondolkodtam, hogy a tank hátsó felét még feltöltöm amazóniával és valami vékony-szálú növénnyel még növelném a térérzetet.
 
Szerintetek egy szinte csak mohás kis tankot érdemes benevezni? (Jóformán fogtam egy vaskosabb Red Moor darabot és körbetekertem rengeteg jávaival.) Ez nem számít csalásnak? Mármint, hogy semmi olyan növényem nincs most amit általános aljzatba ültettem volna így végül is a kihívás faktor sem akkora és joggal mondhatnák, hogy csalás.
Mondjuk azon elgondolkodtam, hogy a tank hátsó felét még feltöltöm amazóniával és valami vékony-szálú növénnyel még növelném a térérzetet.

Mutasd:snaphappy:
 
A némaságodból azt bogoztam ki, hogy nagy bukta lenne ha neveznék. :D De továbbra is érdekelne, hogy egy ilyen, vagy hasonló struktúrával felépített akvárium mekkora hátránnyal indul...mert láthatóan nem annyira melóigényes. Növényekből is igénytelenebbek vannak jelen.
 
A némaságodból azt bogoztam ki, hogy nagy bukta lenne ha neveznék. :D De továbbra is érdekelne, hogy egy ilyen, vagy hasonló struktúrával felépített akvárium mekkora hátránnyal indul...mert láthatóan nem annyira melóigényes. Növényekből is igénytelenebbek vannak jelen.
nevezzéééél :) énis fogok csak kapjam össze magam :p
 
A némaságodból azt bogoztam ki, hogy nagy bukta lenne ha neveznék. :D De továbbra is érdekelne, hogy egy ilyen, vagy hasonló struktúrával felépített akvárium mekkora hátránnyal indul...mert láthatóan nem annyira melóigényes. Növényekből is igénytelenebbek vannak jelen.

Bocsi! Erről a hozzászólásodról lemaradtam...Nem vagyok jártas a versenyekben és amúgy is nagyon kezdő vagyok növényezés témában is...Nehogy már én adjak tippet egy haladónak...:) -egyébként szép egészséges az aki amit linkeltél. Érzésem szerint azt én is megállapíthatom, hogy ráférne egy nyírás meg rendbe tehetnéd az előteret ha már versenyre készülsz vele! Neveztél?
 
Back
Oldal tetejére