• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech 160 l Low tech alakulóban

Pogostemon stellata, Hygrophila difformis, Heteranthera Zosterifolia, Rotala és a Bacopa kipusztult, vagy csak kiszedted belőle?

(Nem biztos, hogy jól azonosítottam a növényeket.)

Tiger Lotus-t (Nyphaea Zenkeri) ilyen erősen visszavágod? Nekem is van egy, és tartok tőle, hogy a többi növényt visszafogja / kipusztítja.

Szia ! Megkésve, de válaszolok a kérdésedre! A stellata és a rotala vegetált igy ment az akiból. A Bacopa nem tetszett az összképbe igy az is ment, de nőt mint a gomba. A lotus meg van még ,de az sem illik már a képbe. egyébként nől ,de vissza vágtam nem hagytam nagyra nőni.
 
Szép kis low-tech, kicsit sajnálom azt a laza 2 kilós kezdést hogy minden technika meglegyen meg a havi spórolás összegét a tápokra, palacktöltésre, fénycső cserére :/
A lényeg hogy jó kis inspiráció számomra az akid, nagyon jókat ki lehet hozni őrűlt technika nélkül is.
(y):)
 
Szép kis low-tech, kicsit sajnálom azt a laza 2 kilós kezdést hogy minden technika meglegyen meg a havi spórolás összegét a tápokra, palacktöltésre, fénycső cserére :/
A lényeg hogy jó kis inspiráció számomra az akid, nagyon jókat ki lehet hozni őrűlt technika nélkül is.
(y):)
Hogyne lehetne. Gyönyörűeket lehet belőle kihozni, csak több idő kell hozzá.
 
Azért ezt a HAC-ra bedobhattad volna(y)

Szerk.: Most olvasom visszább, hogy nevezted. Ilyen vaksi lennék, hogy nem láttam?o_O
 
View attachment 25238Ígértem egy képet az aktuális állapotról. Hát ez most a helyzet! Minden rendben van az aksival, de márciusban új project következik . annak nyitok egy új naplót majd. Kösz , hogy benéztél! :)
Szia! Hogyan kell csinálni hogy ilyen növènygömb legyen mint a jobb oldali tehát hogy minden magassági szintén más más növènyek kandikálnak ki? Mi van a kupac belsejében? Kő? Fa? Hogy csinálod hogy van növèny ami nem a talajtól indul? Van fotó az èpítèsről? Köszi a válaszokat èpítès előtt állok hasonlót szeretnèk összehozni :)
 
Szia! Hogyan kell csinálni hogy ilyen növènygömb legyen mint a jobb oldali tehát hogy minden magassági szintén más más növènyek kandikálnak ki? Mi van a kupac belsejében? Kő? Fa? Hogy csinálod hogy van növèny ami nem a talajtól indul? Van fotó az èpítèsről? Köszi a válaszokat èpítès előtt állok hasonlót szeretnèk összehozni :)


Szia! Jobb oldali sziget két fából áll, amiket két bazalttufa kövek támasztanak alá. Képem sajnos nincs az építés ezen szakaszáról. A növényeket össze kell választani... a fára Microsorium windelow, Anubias Nana, Moha, és Bucephalandra Wavy Green van telepítve. (y)
 
Back
Oldal tetejére