• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech 140 liter low tech - ismerkedés az akvakertészettel

Szia Mikey!

Szia Akvara! Egyben van még az akváriumod? Mivel az africana talaj nekem is tetszik kíváncsi lennék mennyit bír. Köszi a válaszokat!
Mivel akvara szeptember óta nem lépett fel (a nevére kattintva látod az utolsó látogatását) ezért én válaszolok.
Sokkal puhább aljzat mint a többi, valóban hajlamos az iszapolódásra, de a színe elég egyedi hogy ezeket feledtesse.
Tápozás tekintetében talán semlegesebb (nem ad, nem vesz el).
Egyszer már óvatosan átmosva újrarendeztem vele egy akváriumot kb. 20%-os veszteséggel, tehát még ez sem lehetetlen.

A.ttila
 
Szia Mikey!


Mivel akvara szeptember óta nem lépett fel (a nevére kattintva látod az utolsó látogatását) ezért én válaszolok.
Sokkal puhább aljzat mint a többi, valóban hajlamos az iszapolódásra, de a színe elég egyedi hogy ezeket feledtesse.
Tápozás tekintetében talán semlegesebb (nem ad, nem vesz el).
Egyszer már óvatosan átmosva újrarendeztem vele egy akváriumot kb. 20%-os veszteséggel, tehát még ez sem lehetetlen.

A.ttila
Auzert remelem nem törtent vele valami baj, hogy nem lepett fel olyan regen, hiszen elötte pedig intenziven valaszolt...:( Tudja valaki?
Nekem is nagyon tetszett az akija, szerintem nagyon szep. Az a nagy bokor a jobb oldali tuskonal, az a Heteranthera zosterifolia, vagy rosszul sejtem?
 
Szia Mikey!


Mivel akvara szeptember óta nem lépett fel (a nevére kattintva látod az utolsó látogatását) ezért én válaszolok.
Sokkal puhább aljzat mint a többi, valóban hajlamos az iszapolódásra, de a színe elég egyedi hogy ezeket feledtesse.
Tápozás tekintetében talán semlegesebb (nem ad, nem vesz el).
Egyszer már óvatosan átmosva újrarendeztem vele egy akváriumot kb. 20%-os veszteséggel, tehát még ez sem lehetetlen.

A.ttila
Köszi A.ttila a választ. Nem csak az akvarisztikát,de még a fórumozást is csak most tanulgatom.
 
Back
Oldal tetejére