• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

105000 liter Amazonas biotóp

N-emy

Főkertész
Legjobb napló
Ez a német fickó igazán elhivatott Amazonas fan : sq_8tV3tbRk Én egy kicsit tartanék attól ,ha egy ilyen medence elpukkanna, valóságos tsunamit idézne elő.
 
jojo said:
Látom nézed az Akvaristát. :)
Még szép! Figyelemmel kell kísérni minden információáramlást ,nehogy lemaradjak valamiről.... :) és persze meg is osztani ,lehet vki nem nézi az akvaristát ;)
 
Állatkeri hangulat a nappaliban,nem biztos hogy pozitív.Itt látható szerintem,hogy attól ,hogy nagy valami,és biotóp is, nem biztos ,hogy szép is.
 
robokuty said:
Állatkeri hangulat a nappaliban,nem biztos hogy pozitív.Itt látható szerintem,hogy attól ,hogy nagy valami,és biotóp is, nem biztos ,hogy szép is.

osztom a véleményt. mondjuk lehet a palinak ez az ami bejön, szerintem sivár és színtelen. csinált volna egy nagy tengerit, vagy egy ilyen mérethez ileszkedő részben növényest.... sokfélék vagyunk ;) de a "színtelen" akvarizálás igazi underground műfaj. :lol:

mondjuk a palit becsülöm, hogy saját maga építette a kádat stb
 
Amikor fölment a tetejére vödörrel egy pillanatra aszt hittem hogy vízcseréhez készülődik :D
 
kz710 said:
Amikor fölment a tetejére vödörrel egy pillanatra aszt hittem hogy vízcseréhez készülődik :D

:lol: Kerekes kúttal is eltartana egy ideig. :lolno:
 
Back
Oldal tetejére