• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

0-ról kezdve és 200L-re hangolva

Szia,
Mivel én még nálad is kezdőbb vagyok ezért bocsi hogy bátorkodom beledumálni, de szerintem lehet kellene még egy kevés talaj, mert elég magas az akid.
Viszont várd meg a profik véleményét, mert ez részemről csak tipp :) Ja és nekem is utolsó előtti képen látható layout tetszik legjobban.
Szerintem az aki előtt takaróléc van ahogy nekem is és ezért látod kevésnek !
 
Tudnál mondani valami megoldást?
A domb belseje az lávaköveket rejt de ez csak az alsó réteg ez még vastagodik
Rengeteg kő alá, de akkor meg lehetetlen normálisan ültetni bele.
El tudnék képzelni a akvárium alján vízszintesen egy műanyag lapot, amire függőlegesen úgy 3-4 centinként szintén műanyag lapokat ragasztanál.
De ez iszonyat nagy munka lenne.
 
Rengeteg kő alá, de akkor meg lehetetlen normálisan ültetni bele.
El tudnék képzelni a akvárium alján vízszintesen egy műanyag lapot, amire függőlegesen úgy 3-4 centinként szintén műanyag lapokat ragasztanál.
De ez iszonyat nagy munka lenne.

Meg már késő is lenne, holnap ültetek.
Azon agyaltam hogy valami hajlítható műanyag lapokból vágok csíkokat és azt beleállogatom félkörívbe ahogy a domb van.
holnap meglesem mit tudok hirtelen venni valami dosszié féleségre gondoltam.
Pár kővel meg is támogatom mert azokra kötözök mohát de az kevés szerintem.
 
Sziasztok!
Ezt a szenvedést :mad:
Sose lesz vége.
2012-10-20%252010.49.38.jpg
2012-10-20%252015.29.56.jpg
 
Mára vége. o_O
Sajna még van rengeteg Karácsony, Jávai és monosoleniumom azokat még el kéne rejteni.Egy részét.

2012-10-20%252017.56.33.jpg
 
Nagyon jól alakul(y) 1,5 hónap múlva rá se fogsz ismerni, mire a növények elkezdenek terjeszkedni:) Nagyon jó kezdés, látszik, hogy nem az első alkotásod ;)
 
Nagyon jól alakul(y) 1,5 hónap múlva rá se fogsz ismerni, mire a növények elkezdenek terjeszkedni:) Nagyon jó kezdés, látszik, hogy nem az első alkotásod ;)

Ohh. nagyon köszönöm, remélem szépen kikerekedik ;)
Ez az első igazi próbálkozásom, a másik amit szétszedtem az csak növénynevelde volt amiből most gazdálkodhattam.
Még van dolgom vele, de a neheze már megvan. Egy hajóroncs és egy búvár még jól mutatna. :)
 
Sziasztok!
kb elkészült a növénylista

Lilaeopsis brasiliensis
Echinodorus tennelus
Eleocharis parvula
Hydrocotyle verticillata
Hydrocotyle Tripartita Japan
Staurogyne repens
Taxiphyllum barbieri
Taxiphyllum sp. 'Flame'
Fontinalis sp. 'Willow'
Fissidens fontanus
Cladophora aegagrophila
Vesicularia dubyana 'Christmas'
Pogostemon helferi
Riccia fluitans
Microsorum pteropus
Microsorum pteropus 'Narrow'
Anubias barteri v. nana Petite
Anubias barteri var. angustifolia
Cryptocoryne wendtii ''brown''
Hemianthus micranthemoides
Lindernia rotundifolia

Már csak egy hiányzik én
Hygrophila polysperma ’Rosanervig’ -re tippelnék de ha valaki tudja akkor szívesen várom az ötleteket :)
K%25C3%25A9p%2520058.jpg
 
Üdv!
Elég rég volt frissítés :sleep: de hát minden rendben üzemel és növöget, ígérem hétvégén előveszem a fényképezőm és csinálok pár képet.:snaphappy:
Talán ami azóta változás történt hogy egy 18l-es nanoba indítottam egy amano bölcsődet, hátha sikerül a felnevelésük.Lassan elérik az egy hónapos kort és szépen növögetnek jönnek-mennek szóval eddig azzal is minden rendbe (y) na őket viszont nehéz fényképezni :(
 
Üdv!
Elég rég volt frissítés :sleep: de hát minden rendben üzemel és növöget, ígérem hétvégén előveszem a fényképezőm és csinálok pár képet.:snaphappy:
Talán ami azóta változás történt hogy egy 18l-es nanoba indítottam egy amano bölcsődet, hátha sikerül a felnevelésük.Lassan elérik az egy hónapos kort és szépen növögetnek jönnek-mennek szóval eddig azzal is minden rendbe (y) na őket viszont nehéz fényképezni :(
Üdv.
Csak neveled őket,vagy próbálod tenyészteni is?
 
Back
Oldal tetejére