• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Yerodin Take 2-25l Iwagumi

Dani ezt a képkeretes dolgot nem igazán értem :) . van egy dekorfólia az aki hátlapján, meg amögött egy képkeret?De akkor a képkeretben mi van?Vagy az mire jó? :D
 
yerodin said:
Dani ezt a képkeretes dolgot nem igazán értem :) . van egy dekorfólia az aki hátlapján, meg amögött egy képkeret?De akkor a képkeretben mi van?Vagy az mire jó? :D

Képkereten csak az a fehér lap van ami rajta szokott lenni ;)
 
Sziasztok!

Hosszú idő után újra jelentkezem, ki tudja mikor fogok megint... sajnos mostanában nem sok időm van a hobbira, de azért igyekszem rendben tartani az akváriumot, amit nano lévén elég nehéz sajnos. A HAC on megkaptam a jogos kritikát, amit magam is észrevettem, csak nem mertem más előtéri növényt használni, a HC-tól pedig egyenesen rettegtem. Időközben kénytelen voltam(vagy hál' Istennek) egy teljes növénycserét beiktatni, ugyanis a marsilea menthetetlenül bealgásodott, a cryptok pedig igencsak kinőtték az akit. De inkább beszéljenek a képek:
Ilyen volt (HAC):
6918549327_a8765200a1.jpg

Ilyen lett:
6918464279_2d97891d41.jpg

6918481479_9cca66b238.jpg

Azt hiszem azért így jóval jobban mutat, a HC annyira nem is kemény dió, mint gondoltam.Így is vannak azért hibák persze, egy kis ecset maradt még, az üvegtakarítással és a HC nyesedék eltávolításával még vannak gondok, de egyszer ezek is biztosan megoldódnak! :) Sajnos a CO2 szintet nagyon nehéz állandó szinten tartani, és felszíni hártyásodással is küzdök, viszont ha feljebb veszem a befolyó csövet, kihajtja a CO2-t, plusz a hc nem elég zöld nekem, meg azért látszik hogy nem csattan ki az egészségtől. Ezt tápanyag vagy fény vagy szén-dioxid hiánynak tudhatom be?Köszönöm előre is ha válaszol a kérdéseimre valaki!
Köszi hogy benéztetek! ;)
 
Back
Oldal tetejére