• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Valley of Dreams

A bal első sarokban jó lesz a növényválasztás? Nekem túlzottan odavonzza a tekintetet, túl harsány , hangsúlyos a gyephez.
Azóta változott valami?
 
Mondhatni elég rendesen elengedted!
Olyan hatása van így, mintha zöld habfürdőben úsznának a kövek!
Viszont a csövek tiszták!;)
Ezt hogy csinálod?
 
Ja, hogy a "csak belenyúltam" jelentése, hogy minden hétre egy falat: csőpucolás, gyepnyírás, algátlanítás. Szépen sorban.
Értem már.(y)
 
Semmi. Most jottem vissza 2 het nyaralasbol de az indulas elotti het utan se volt vizcsere. 3 het. 2 heti tap zutty bele es sanyi. Ha hazajossz, vizcsere, es kedved szerint folytatod vagy bontod. Szerintem bontod. :wtf:
 
és akkor mielőtt vége a dalnak, még egy utolsó frissítés, hogy október végéig valahogy kinézzen...remélem észhez térnek a növények, volt egy kis kasza...a halakat ne keressétek, annyira megviselte őket a matató gazdi, hogy teljesen bestresszeltek, így csak enni hajlandóak előjönni :-( megvan mindennek az árny oldala is.20180926_192455.jpg
 
Hát...ennél még az a rettenet dzsumbi is szebben festett.:(
Ez most kábé olyan, mint az enyémek, de nekem előtte sosem volt olyan ámulatos, mint a tiéd fénykorában.
Értem én, hogy ehhez már nem adják a halak az arcukat.:ROFLMAO:
 
De ez a talaj, meg a növények kimerülése, vagy a Tiéd és azért lett, mert már nem 1000%-on figyelsz rá és ápolod, mint az elején és a csúcson?
 
A talaj kimerulese biztosan nem. Ket dolgot tudok elkepzelni. Elboritotta az ecset es teljes novenymozditas kellett a rendbetetelhez, vagy el lett hagyva es annyira megtelt novennyel, hogy fenyhianyaba felkopaszodott, es szinten nagyobb noveny selejtezes tortent.
Ha versenyezni szeretnel, akkor nyilvan bontas es uj projekt, mert szerintem ez igy kimerult. Ha szereted ezt az akvat, es szived resze, akkor novenyesitsd vissza, es szanj ra kicsit tobb idot.
 
A talaj kimerulese biztosan nem. Ket dolgot tudok elkepzelni. Elboritotta az ecset es teljes novenymozditas kellett a rendbetetelhez, vagy el lett hagyva es annyira megtelt novennyel, hogy fenyhianyaba felkopaszodott, es szinten nagyobb noveny selejtezes tortent.
Ha versenyezni szeretnel, akkor nyilvan bontas es uj projekt, mert szerintem ez igy kimerult. Ha szereted ezt az akvat, es szived resze, akkor novenyesitsd vissza, es szanj ra kicsit tobb idot.

A helyes válasz a B. :) egyébként nem verseny miatt, de átépítem, kell a befizetés a GA-nak, olyan szép lett az új hely, nehogy csődbe menjenek :) :) :)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére