• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Valley of Dreams

Sziasztok,

rég jelentkeztem. Volt egy kis átalakítás, mert kellett némi növény egy következő projektbe, arról majd később, külön...halak nem örültek, de túlélték. A homokot már nem volt kedvem rendbetenni, mert úgyis széttúrják a rákok 1 nap alatt...

még kell vele dolgozni, de ma ennyire jutott idő, és még alakul majd. Nyírás se lett tökéletes, kövekkel se foglalkoztam, de túl nagy munkába vágtam a fejszém. A kép is egy gyors telefonos, csípőből...20180316_180226.jpg
 
Hát, rendesen lekopaszítottad!
Így viszont újra láthatók a kövek szuper textúrája.(y)
Tiszta Henrik-feeling, ott meg újra láthatók a fák!:D

Egy klassz scape csípőből telós képen is őrült jól néz ki!;)
 
Hihetetlen, mennyire más és más, attól függően, mennyire engeded szabadra a növényeket, hogyan nyírod!
Egy biztos, egyik arca szebb, mint a másik.
Nekem kezdettől nagyon tetszett, szuper jól sikerült.
Gratulálok.

Ui: nagyon ügyesen idomítod a halakat, hogy fotózás alatt is szépen, rajban ússzanak!:)
 
Hihetetlen, mennyire más és más, attól függően, mennyire engeded szabadra a növényeket, hogyan nyírod!
Egy biztos, egyik arca szebb, mint a másik.
Nekem kezdettől nagyon tetszett, szuper jól sikerült.
Gratulálok.

Ui: nagyon ügyesen idomítod a halakat, hogy fotózás alatt is szépen, rajban ússzanak!:)

köszönöm, hogy folyamatosan követed a naplóm...
 
szóval az úgy volt, hogy bementem az új GA boltba, aztán haza, hogy kipucoljam a megindult alga sereget, ez a hirtelen nyár beütött az akvákba is...aztán látom, hogy az egész bal oldal felszakadt, felemelkedett ( megfelelő rész aláhúzandó)...

aztán nekiálltam, majd 45 perc után már így nézett ki...jajjjjjjj20180502_171752.jpg
 
Viszont a szűrőcső patyolat tiszta!:whistle:
Így van ez, néha el kell engedni a dolgokat.
Gondolom, az új boltban találtál ihletet egy új scape indításához.;)
 
Szia Zsolt! Szépek a wabik!:) Kérdezném, hogy a buce-t hogyan rögzítetted? Dekorhoz kötözted vagy beültetted? Egyébként jól bírják a szárazföldi létet? Üdv: Krisztián

Szia, én csak beültettem, és tök jól bírják, tök hosszasan virágzott is, talán még mindig van rajta azóta. Egyébként köszi. Épp tegnap csináltam egyet a háromból, mert azért rá kellett jönni, hogy 4 napos távollétet csak a DOAqua tálban bírtak ki, hiába fóliáztam le, annak a formája valahogy sokkal jobban tartotta a párát, erre esetleg figyelj.
 
Szia, én csak beültettem, és tök jól bírják, tök hosszasan virágzott is, talán még mindig van rajta azóta. Egyébként köszi. Épp tegnap csináltam egyet a háromból, mert azért rá kellett jönni, hogy 4 napos távollétet csak a DOAqua tálban bírtak ki, hiába fóliáztam le, annak a formája valahogy sokkal jobban tartotta a párát, erre esetleg figyelj.

Köszönöm a választ és a tippeket!
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére