• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új Aquario termék tapasztalatok

Nem lesz jó a csőátmérő miatt sem, illetve a teljesítménye bőven sok és nem fog működni a skimmer.
Értem.A felszín szűrést szerettem volna ezzel megoldani valamint az esőztetőt kiváltani.
 
Értem.A felszín szűrést szerettem volna ezzel megoldani valamint az esőztetőt kiváltani.

Sajnos a legtöbb ilyen skimmer megoldás egy általános felhasználásra készült.
Nagyobb szűrőknél túl nagy lesz a szívóhatás. Ilyen esetben a hagyományos skimmer (eheim, oase pl) javasolt.
 
Sziasztok!

A második Aquario difivel járok úgy, hogy kb fél éves használat után eltömődik és minden nap lelöki a csövet valahol. Ezután mindegy mibe áztatom, nem javul a helyzet. Járt más is így?
 
Sziasztok!

A második Aquario difivel járok úgy, hogy kb fél éves használat után eltömődik és minden nap lelöki a csövet valahol. Ezután mindegy mibe áztatom, nem javul a helyzet. Járt más is így?
Persze. Fecskendővel(tű is volt rajta) toltam sósavat a csövébe és átpréseltem kompresszorral. (5bar) Utána hypoval is és legvégén RO-val többször is. Utána működött. Egyszer sem dobta el a ragasztást a porlasztókő. 🙂
 
Persze. Fecskendővel(tű is volt rajta) toltam sósavat a csövébe és átpréseltem kompresszorral. (5bar) Utána hypoval is és legvégén RO-val többször is. Utána működött. Egyszer sem dobta el a ragasztást a porlasztókő. 🙂
Köszi! Akkor nekiesek én is durvábban 😀
 
Back
Oldal tetejére