• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TheCineScaper

A napokban összeraktam egy hosszabb és komplexebb tutorial videót, ìme:

Szokásos top dolog :) Mennyi ideig vágtad? A timeline-t láttam valahol talán tegnap, hát voltak benne média hegyek :)
Tök jó, hogy lehet látni az elkészült akváriumot a végén. Talán tényleg a felirat pár helyen gyors. De sok sok ilyet még :)
 
Szokásos top dolog :) Mennyi ideig vágtad? A timeline-t láttam valahol talán tegnap, hát voltak benne média hegyek :)
Tök jó, hogy lehet látni az elkészült akváriumot a végén. Talán tényleg a felirat pár helyen gyors. De sok sok ilyet még :)

Köszi :)
Kb 12 óra a vágás. Sokat agyaltam rajta, a feliratok megszülése volt nehéz. Igen, néhol röviden vannak kint a feliratok, de nem akartam agyonverni a dinamikát. Majd megállìtjàk vagy meglesik mégegyszer. :) Amig nem tanulok meg angolul dumálni, addig sajna ìgy marad.
 
Elkerülte a 30 ezer megtekintést az első tutorial videóm. Remélem lassan a YouTube is beindul szépen, neki kell állnom módszeresebben tartalmat gyártani.
Mint régi YT felhasználónak, van néhány javaslatom. Hosszútávon szerintem célszerű lejátszási listákat készíteni, mivel jó ideje követlek, máris szétdobnék néhányat:
- Products - unboxing, review, setup tutorial, etc. (pl. Eheim Classic, ONF pilács, ADA DOOA stb.)
- Maintenance - tips 'n' tricks, etc. (ide kapásból betenném a Saving Buddha-t, )
- Scape building (My gem nano, Halfway, stb.)
- Wabi kusa (pl. My first Wabi Kusa, Mistx Mountain, stb.)
- Plant profiles (pl. Tropica videó)
- stb.

A jövőben így mind Te, mind a nézők könnyebben megtalálják a sok videó közül azt, amire épp "szükségük van".
Per pill azzal szenvedek, hogy George Farmer vidi-kupacában megtaláljak egyet. Egy idő után felforr az agyvizem. No, az ilyesmit lehet elkerülni a videók tematikus csoportosításával.
 
Mint régi YT felhasználónak, van néhány javaslatom. Hosszútávon szerintem célszerű lejátszási listákat készíteni, mivel jó ideje követlek, máris szétdobnék néhányat:
- Products - unboxing, review, setup tutorial, etc. (pl. Eheim Classic, ONF pilács, ADA DOOA stb.)
- Maintenance - tips 'n' tricks, etc. (ide kapásból betenném a Saving Buddha-t, )
- Scape building (My gem nano, Halfway, stb.)
- Wabi kusa (pl. My first Wabi Kusa, Mistx Mountain, stb.)
- Plant profiles (pl. Tropica videó)
- stb.

A jövőben így mind Te, mind a nézők könnyebben megtalálják a sok videó közül azt, amire épp "szükségük van".
Per pill azzal szenvedek, hogy George Farmer vidi-kupacában megtaláljak egyet. Egy idő után felforr az agyvizem. No, az ilyesmit lehet elkerülni a videók tematikus csoportosításával.

Köszi, ez tok jó ötlet, erre eddig nem is gondoltam. Mondjuk nincs még túl sok videóm :) Hamarosan meg is csinálom!
 
Back
Oldal tetejére