• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TheCineScaper

Kezd úgy kinézni a templomos akvám, ahogy terveztem. Sajna a bolbitisek érthetetlen módon megbarnultak és elfoszlottak. Sosem tapasztaltam még ilyet. Ti láttatok mát hasonlót?C6952A60-D129-4E02-A4AB-B982302B262D.jpeg
Egyedi 50x50x50 es opti kocka. Kessil a 360we. Régóta piszkálta a csőröm egy kessil lámpa. Nem volt olcsó, de megérte, a fényjátéka és a színe utánozhatatlan. No meg tök jó, hogy nem egy nagy krumpli van az akvárium felett.
 
Az állvány-kar - gondolom - egy gyári közdarabbal van toldva (?). Vajon miért nem egy hosszabbat adnak hozzá, hogy ne rogyjon meg a toldásnál? Vagy ezt már magad fúrtad át - hogy toldható legyen? Furcsállnám... :)
Másik: mit gondolsz, egy ilyen sekély akváriumhoz nem lenne bőven elég egyetlen ilyen lámpa is? Főleg ilyen magasról világítva..
 
Az állvány-kar - gondolom - egy gyári közdarabbal van toldva (?). Vajon miért nem egy hosszabbat adnak hozzá, hogy ne rogyjon meg a toldásnál? Vagy ezt már magad fúrtad át - hogy toldható legyen? Furcsállnám... :)
Másik: mit gondolsz, egy ilyen sekély akváriumhoz nem lenne bőven elég egyetlen ilyen lámpa is? Főleg ilyen magasról világítva..
Szerintem nem lenne elég, de a kedvedért ki lesz mérve. :D Bocs Máté, hogy munkát csinálok, de ez egész jó felvetés.
 
Az állvány-kar - gondolom - egy gyári közdarabbal van toldva (?). Vajon miért nem egy hosszabbat adnak hozzá, hogy ne rogyjon meg a toldásnál? Vagy ezt már magad fúrtad át - hogy toldható legyen? Furcsállnám... :)
Másik: mit gondolsz, egy ilyen sekély akváriumhoz nem lenne bőven elég egyetlen ilyen lámpa is? Főleg ilyen magasról világítva..
Gyári, persze. A karok tövében fent vannak csavarok, ahogy húzom őket, emeli a végét, még nincs beállítva. Elég lehetne egy is, de így egyenletesebb lesz a fény eloszlása. A teljesítmény bőven overkill, de így legalább emelhetem az égig, meg max majd dimmelek rajta. Tudom, tudom ágyúval verébre :)
 
Back
Oldal tetejére