• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TheCineScaper

Ezt nem lehetett volna megoldani belső csavarozással? Kár azért a 4 csavarfejért az üveg alatti részen, mert amúgy nagyon állat.

Biztos meg lehetne oldani, de nekem így kifejezetten tetszik. Nem vagyok egy nagy ácsmester, nem volt megtervezve, csak összeraktam.
 
Dolgozom a Maya templomon a846ac5daf37ff79bba2e89d0d8bae89.jpg
Hátra a másik akváriumban hatalmasra nőtt cyperust tervezek. Elszórva brasiliensist. A fákra előre hydrocotylet, hàtrébb cubát gondoltam. Szívesen vennék javaslatokat, hogy a dzsungel lombkoronáit miből tudnám a legjobban kivitelezni.
 
Utoljára módosított:
Dolgozom a Maya templomon View attachment 80271
Hátra a másik akváriumban hatalmasra nőtt cyperust tervezek. Elszórva brasiliensist. A fákra előre hydrocotylet, hàtrébb cubát gondoltam. Szívesen vennék javaslatokat, hogy a dzsungel lombkoronáit miből tudnám a legjobban kivitelezni.

Ez is nagyon ott lesz! Már most imádom!
A lombkorona Bucéból? A levélméret csökkentésével lehetne játszani a mélységérzettel is. Lehet, hogy a látszat csal, de úgy tűnik nincs túl sok hely a fák között nyírni. Talán nem burjánzik el olyan hamar.
Vagy MC-Riccardia kombóval is jó kis lombot lehet kialakítani. Bár itt kérdés, mennyire takarná el a templom látványát az előbb-utóbb leomló MC lombozat.
 
Ez is nagyon ott lesz! Már most imádom!
A lombkorona Bucéból? A levélméret csökkentésével lehetne játszani a mélységérzettel is. Lehet, hogy a látszat csal, de úgy tűnik nincs túl sok hely a fák között nyírni. Talán nem burjánzik el olyan hamar.
Vagy MC-Riccardia kombóval is jó kis lombot lehet kialakítani. Bár itt kérdés, mennyire takarná el a templom látványát az előbb-utóbb leomló MC lombozat.

Köszi :) Jó ötlet a buce is. Valóban nincs sok hely, sajna kicsinek bizonyult az 50x50 es kocka. Szeretném, ha a dzsungel takarná a templomot. A tervek szerint csak akkor lesz majd látható, ha alulról bekukucskál a szemlélődő. Eddig nálam is az mc a nyerő. Köszi a tippeket!
 
Dolgozom a Maya templomon View attachment 80271
Hátra a másik akváriumban hatalmasra nőtt cyperust tervezek. Elszórva brasiliensist. A fákra előre hydrocotylet, hàtrébb cubát gondoltam. Szívesen vennék javaslatokat, hogy a dzsungel lombkoronáit miből tudnám a legjobban kivitelezni.
Milyen szűrő lesz hozzá?
Ha kell, van egy felesleges 13-as üveg skimmerem, meg esetleg poppy is. :D Csak hogy tartsuk a szokást.🤣
 
Back
Oldal tetejére