• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The harmony

Melyik stílust választanád ha gyilkol az alkotási vágy? Kérlek szavazat előtt olvasd el a bevezetőt.


  • Total voters
    21
  • Poll closed .
Ez most melyik szűrőd volt?
Pihen nálam egy 2273-as, azt elviheted, amíg ezen köt a ragasztás.;)
Ez egy 2226 volt. Most bevetettem @Etele Atitol vett mit tudom en milyen fejet. A tartályra jo volt. Bitang eros, 2x erosebb mit a torott fej. De igy legalabb a csovek is ki lettek takaritva. Aramlat is megforditva, ugy-hogy ecsetesedes kb 1 het mulva eltunik. Meg az aljzat csere van hatra mert meg mindig szenpor szeru a perlon. Megint tele van picurka crs cbs-el.
B+ Ati ez a fej brutal eros. Vissza kellett folytanom.
IMG_20180926_172105.jpg IMG_20180926_172048.jpg IMG_20180926_172034.jpg
 
Melyik ragasztóban bízol ennyire? Nem lenne jobb esztergácsoltatni egy másik csőcsatlakozót, és azt beragasztani a csonk helyére?
Van egy szilikat ragasztom, regota hasznalom. Kovek ragasztasara talaltak ki, nagyon eros. Szaradas utan esztergalhato, meg szinte menetet is vaghatsz bele. Korabban 2x ragasztottam mar vele szuro csocsot, mai napig mukodik. Uveg lillyket is ezzel szoktam ragasztani lehelet vekonyan, nem tort el, es nem volt szukseg ujra ragasztasra.
IMG_20180926_184136.jpg
A mostani tores mar szarad.
IMG_20180926_184217.jpg
 
Van egy szilikat ragasztom, regota hasznalom. Kovek ragasztasara talaltak ki, nagyon eros. Szaradas utan esztergalhato, meg szinte menetet is vaghatsz bele. Korabban 2x ragasztottam mar vele szuro csocsot, mai napig mukodik. Uveg lillyket is ezzel szoktam ragasztani lehelet vekonyan, nem tort el, es nem volt szukseg ujra ragasztasra.
View attachment 64156
A mostani tores mar szarad.
View attachment 64157

Ez bizony már csak előtte vagy utána törik, a ragasztásnál soha többet!(y)
 
Nekem még az EccoPro is nagy vihart csinált a 25 literesben, a rövid oldalra kellett raknom a kifolyót, hogy megtörjön az áramlat a falon. Így sodrás nem nagyon volt, viszont a trutyi is megragadt a túloldali sarokban. :(
Ne utáld már ennyire azt a halat. :ROFLMAO:
 
Ez egy 2226 volt. Most bevetettem @Etele Atitol vett mit tudom en milyen fejet. A tartályra jo volt. Bitang eros, 2x erosebb mit a torott fej. De igy legalabb a csovek is ki lettek takaritva. Aramlat is megforditva, ugy-hogy ecsetesedes kb 1 het mulva eltunik. Meg az aljzat csere van hatra mert meg mindig szenpor szeru a perlon. Megint tele van picurka crs cbs-el.
B+ Ati ez a fej brutal eros. Vissza kellett folytanom.
View attachment 64146 View attachment 64147 View attachment 64148

Ahogy drága jó Édesanyám mondta mindig: semmi sincs véletlenül!

Ezzel a berendezéseddel egyszerűen nem tudok betelni. Így is lenyűgöző, hát még élőben!
A teteje, mióta elajándékoztál belőle egy részt, azt hiszem @gyengusnak (mert valami óriás nagy szíved van!), még izgalmasabb, sejtelmesebb lett.(y)
Tényleg szépen beindult a garnéla populáció is, az üveg poppyd meg annyira patyolat, hogy csak ámulok és bámulok.:jawdrop:
Holnap kénytelen leszek már én is kisuvickolni a benti üveget.
 
Nekem még az EccoPro is nagy vihart csinált a 25 literesben, a rövid oldalra kellett raknom a kifolyót, hogy megtörjön az áramlat a falon. Így sodrás nem nagyon volt, viszont a trutyi is megragadt a túloldali sarokban. :(
Ne utáld már ennyire azt a halat. :ROFLMAO:

Nálam egy Tetra AquaArt 30 literesben megy ecco pro lillyvel, hát.....kevés.

Ez most kocka akvárium, itt nem lesz hosszabb/rövidebb oldal, tehát szereznem kell hozzá egy spint.
Na, sikerült megint szétoffolni Henrik naplóját.
 
Ja, de azért az is csak 30 liter!:whistle:

Bettához megy, amit Henriktől kapok, a tiedet meg beüzemelem a munkahelyi faköves 20 lityisbe az akasztós helyére. :love:Az a baj, hogy Te nem szereted a sört.:(
 
Back
Oldal tetejére