• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The harmony

Melyik stílust választanád ha gyilkol az alkotási vágy? Kérlek szavazat előtt olvasd el a bevezetőt.


  • Total voters
    21
  • Poll closed .
Soha ne mondd, hogy soha!
Csak rá kell jönnöm, mi a Te gyengéd?:whistle:
axelrodi sundadanio kék verzió :ROFLMAO:
esetleg a babaulti stripes kék verziója... a halból már volt is, garnélából csak képet láttam, úgyhogy lehet nem is létezik olyan. :confused:
 
B+ esküszöm, felhajtok már Neked ebből a halból. Te úgy rá vagy erre kattanva, mint én a skimre.
Mivel nagyon boldog vagyok, amióta sikerült szereznem, lehet hogy tényleg Te is elolvadnál egy ilyen csapat halacska tulajaként.;)
 
Van egy szilikat ragasztom, regota hasznalom. Kovek ragasztasara talaltak ki, nagyon eros. Szaradas utan esztergalhato, meg szinte menetet is vaghatsz bele. Korabban 2x ragasztottam mar vele szuro csocsot, mai napig mukodik. Uveg lillyket is ezzel szoktam ragasztani lehelet vekonyan, nem tort el, es nem volt szukseg ujra ragasztasra.
View attachment 64156
A mostani tores mar szarad.
View attachment 64157
Szeretném megkérdezni, hogy mi a típusa?
Ami szilikátot találtam a neten, az műanyagok (polietilén, polipropilén, teflon) ragasztására nem jó, úgyan úgy, mint bármely más ragasztó sem. Viszont soxor kellene nekem is műanyagokat ragasztani, és még nem találtam megfelelő anyagot hozzá.
 
Szeretném megkérdezni, hogy mi a típusa?
Ami szilikátot találtam a neten, az műanyagok (polietilén, polipropilén, teflon) ragasztására nem jó, úgyan úgy, mint bármely más ragasztó sem. Viszont soxor kellene nekem is műanyagokat ragasztani, és még nem találtam megfelelő anyagot hozzá.
Akepox 2010. Itt is fel van sorolva, hogy nem ragaszt bizonyos muanyagokat, de amit eddig hasznaltam mind erosen rogzitette. Ragasztasi felulet csiszolando. Teljes kotes 168 ora, de ha nincs feszitesnek kiteve, 24 is eleg.
 
Csak a prof 1 és 2 hibája.
A prof 4-et lehetetlen eltörni.... ott :)
Annak meg mint tudjuk az adapter fogaskerék a rákfenéje.

A prof 1 és 2 szériánál is inkább azokat a szűrőket érinti ahol váltott a csövezés. 12/16 és 16/22. Általában a kicsi 12/16 törik ki ha feszegeted a csövet.

De dupla csapok beépítésével mindkettő elkerülhető, igaz?
 
Akepox 2010. Itt is fel van sorolva, hogy nem ragaszt bizonyos muanyagokat, de amit eddig hasznaltam mind erosen rogzitette. Ragasztasi felulet csiszolando. Teljes kotes 168 ora, de ha nincs feszitesnek kiteve, 24 is eleg.
Köszönöm. Akkor ez nem annyira szilikát, mint inkább epoxi, műgyanta.
Nagyon jó árban van, kipróbálom.
 
Back
Oldal tetejére