• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sziklás part

Baró ez Robi, ne is törődj senkivel. Az enyém sem volt kevésbé kiondolálva, de ez még mindig csodálatos! :thumbup:
 
Lehet, hogy most nincs versenyformában az akvárium. De mindenképp kellemes látvány, sőt! Szívesen elfogadnék egy ilyen medencét (akár ezt is :D). Köszi a képeket és fel a fejjel! ;)
 
Lehet, hogy nincs top formában, de az azért átjön, hogy élőben lenyűgöző lehet...! Ami nagyon tetszik, hogy az aki nagy méretéből adódóan még a hosszabbra hagyott HM is szépen funkcionál mint előtéri növény, sokkal egyedibb így, mintha rövidre nyírt HC lenne. :thumbup:
 
Nekem is nagyon tetszik :thumbup: , most nem igazán értem mi a gondod az akival!!
Basszus az a Lotus az baromi nagy és nagyon szép! :eek: :thumbup:
 
Köszi Cecska
Ha egyszer tényleg szép lesz az egész ,terveztem egy meghívást valamikor azoknak, akik szívesen megnéznék élőben. Tyű ,ez egy szép mondat lett. :lol: :lol:
 
Szia Robokuty!
Szivesen részt vennék én is ezen a látogatáson!
Gratulálok az akváriumodhoz!
Mikor a tavaly elötti bécsi börzén beszéltél róla még csak a meglévő 15 kg-os palackot emlegetted, hogy be kéne üzemelni.
Látom a Lótusz is meglett hozzá, gyönyörű!
Viszont azóta 2x is átrendezted!
Minden elismerésem!
 
Szia Robi!
Köszönöm a lehetőséget!
Lelkesen szurkolok (kicsit önző módon, -persze az Neked is jó ha ismét csúcsformába kerül)!
A mihamarabbi viszont látásra!
A.ttila
 
Szia Robi!

Hogy állsz az átalakítással?
Honnan lesz a bolbitis erdőhöz az alapanyag?
Nekem is ez a kedvenc növényem.
Várom a giga meló utáni ( vagy akár közbeni) képeket!
Üdv! A.ttila
 
Köszi az érdeklődést,de a giga meló elmaradt.Csak a medence bal fele lett gyökeresen megváltoztatva.
A Bolbitis erdő úgy áll,hogy először elajándékoztam egy hatalmas tövet ,majd vettem magamnak. :lol: :lol:
Képek nem nagyon vannak,mert csak rosszakat tudok készíteni arra meg senki nem kíváncsi. :) Került bele némi új növény is ,
de a HAC-ra nem lesz toppon,az biztos.
 
robokuty said:
Képek nem nagyon vannak,mert csak rosszakat tudok készíteni arra meg senki nem kíváncsi.

Tévedés, én például szívesen megnézem a rossz képeket is :)
 
Szia Robi!

Nemrég Crypto képeket nézve az első berendezésed találtam meg sejtelmes megvilágítással néháy csokor növénnyel, nagy ágakkal, sziklákkal, ez korábban kimaradt nekem.
Nagyon jó volt az összkép azzal a kevés növénnyel is!

Hogy sikerült most, a HAC.-ra beért végül?

Üdv! A.ttila
 
Hali
Végül nem küldtem be.Láttam a naplók között a kiváló képeket ,és akikat ,be kellett látni,hogy az enyém még nem érett.Nem akartam színvonaltalanul ,esetleg alulmúlni a tavalyi eredményt és képeket.Egy jó fotós biztosan készített volna jó felvételeket ,de a részletek még nem forrtak ki.Még ,ha otthon tudtam volna fényképezni és válogatni ,lehet találtam volna olyat amit elküldök,de idén senkit nem tudtam megkérni így elmaradt.Nem baj,lesz még verseny máshol is ... ;)
 
Kicsit nem figyelek rájuk,oszt mingyá a szex... :mrgreen: :lol:



14170831_e0d52d1910a47d4176fd2eae0e8159b2_m.jpg


14170835_26bf14d63babb6741c50f802d17efa5f_m.jpg
 
...csak a szex, csak a szex, csak a szex... :mrgreen:
Gratu a szaporulathoz! Nagyon szép vitorlások! Kár, hogy az akiról nem dobsz fel pár képet, ha már ilyen hangulatban vagy :p
 
Szaporultról még korai beszélni,de azt hiszem ez jó jel lehet.Az biztos ,hogy helyszűke nincs. ;) Ha kikelnek elveszem őket,addig nem tudom. Persze ,ha bennmaradnak ,legalább egy darabig gyönyörköhetek az ivadéknevelésükben.Ha lezabálják őket ,rendszerint rövid időn belül újra ívnak,általában a kezdet a nehéz míg összeáll egy jó pár.
Sajnos jó képpel nem tudok szolgálni,rosszal meg nem akarok,ezek sem a legfényesebbek.Köszi az érdekődést .Üdv R
 
Szia Robi!

Átpörgettem a naplódat, erőt gyüjtök!!!

Várhatóan nemsokára egy szerényebb méretű akvárium összeállításához kezdek (kb 500l).

Remélem sikerül valami hasonló részletgazdag medencét összehoznom!

Azért néhány rossz fotót megoszthatnál velünk, még ha nem is az egészről!

A.ttila
 
robokuty said:
Szaporultról még korai beszélni,de azt hiszem ez jó jel lehet.Az biztos ,hogy helyszűke nincs. ;) Ha kikelnek elveszem őket,addig nem tudom. Persze ,ha bennmaradnak ,legalább egy darabig gyönyörköhetek az ivadéknevelésükben.Ha lezabálják őket ,rendszerint rövid időn belül újra ívnak,általában a kezdet a nehéz míg összeáll egy jó pár.
Sajnos jó képpel nem tudok szolgálni,rosszal meg nem akarok,ezek sem a legfényesebbek.Köszi az érdekődést .Üdv R

Szevasz!

Kikeltek az ivadékok :?: Régebben nálam is sokszor leikráztak a vitorlások, de egyszer sem raktam külön őket. Egypár napig a szülők őrizték az ikrákat, legyezték őket az uszonyaikkal de a vége mindig az lett, hogy bekajálták az utódokat. :cry:
üdv: l
 
Back
Oldal tetejére