• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sziklás part

Eqinox said:
Egyre jobban tetszik ez az akvárium! Csak azért nem a háttérképem, mert túl hosszú a kijelzőmnek. :oops: :D

Gart! :clap:

Köszi ,ne hozz zavarba. :oops: :oops:

jojo said:
Elképesztően szép.

inadsz said:
Gyönyörű :shock:
Élmény lehet előtte ülni.

Örülök,hogy nektek is tetszik fiúk ,de jobbra gyúrok,már nem így néz ki.Sajnos.??? :?:

End-ru said:
Durva ez a méret :shock: :shock: :shock:
Csak gratulálni tudok!

Ebben az "iparban" a méret csak hátrány,ugyanúgy megszokod mint egy 20 literest.A képek nem adják vissza önmagukban

méretet.Eredetiben viszont,mikor beháttereztük és felengedtük,üresen is órákig nézegettem,csak a sziklákkal is monumentálisnak tűnt.Egyik halas barátom ha meglátogat,és kérdem hogy tetszik az új berendezés,mindíg azt mondja."Engem
nem érdekel,nekem mindenképp tetszik." :)
 
Nekem is nagyon tetszik az akváriumod! Gyönyörű, és egyben hatalmas is. :clap: Igy hogy mellette állsz, láttszik igazán a mérete. :eek: :shock:
robokuty said:
jobbra gyúrok,már nem így néz ki.Sajnos.???
Ha megosztod az átalakitott akváriumodról a képeket, akkor megtudjuk válaszolni a kérdésed. ;)
 
Nagyon jó kis fotó gratu. Az akvárium fotód nehezen adja vissza a valós méretet, de egy egy ilyen életképpel helyére kerülnek a dolgok.
Nekem a versenyen is üdítő látvány volt. Ügyes vagy, hogy ilyen extrém méretben is hozod amit hozni kell. Drukkolok a következő látványhoz :clap: :thumbup:
 
Szeretem az ilyen werk képeket,kicsit hozzásegítenek elképzelni mennyi munka van egy kép mögött. És az aki,természetesen gyönyörű!
 
Köszi a sok a sok pozitívat srácok.

Tomi egyébént bejött amit mondtál,ha nem emlékszel ,majd ha látod ,beugrik mit javasoltál.
A látványon alapvető változás nem lesz ,talán élőben jobban lehet majd értékelni .
Üdv R
 
Volt szerencsém megtekinteni ma a csodát.
Szeretnék közhelyesen fogalmazni: ámulatba ejtő.
Ha valaki bemegy a nappaliba olyan szinten vonza a tekintet ez a hatalmas 3 méteres csoda, egy fal, hogy igazából.. hát nem is tudom. Amíg valaki nem látta személyesen, addig úgy sem érzi át .. a helyzet "komolyságát" :) a nagy szavakat..
Bámulatos!
Köszönöm.
 
Csak nem egy újabb rajongó! :lol: Mondtam én, hogy látni kell!
Egy-két fotó azért megint kellene már a fórumba is!
Üdv: Tipegő
 
someday said:
Volt szerencsém megtekinteni ma a csodát.
Szeretnék közhelyesen fogalmazni: ámulatba ejtő.
Ha valaki bemegy a nappaliba olyan szinten vonza a tekintet ez a hatalmas 3 méteres csoda, egy fal, hogy igazából.. hát nem is tudom. Amíg valaki nem látta személyesen, addig úgy sem érzi át .. a helyzet "komolyságát" a nagy szavakat..
Bámulatos!
Köszönöm.

Örültem ,hogy tetszik,és köszönöm a bookot. ;) (Kaptam ajándékba somedaytól egy ADA boook-ot ,amit ezúton is köszönök.)

Tipegő
Sajnos a fotózási állapot még messze van ,de majd igyekszem.
 
robokuty said:
Köszi az érdeklődést ,de az átrendezés,nem ért még véget, kis türelmet kérek :oops:
A türelem elfogyott (nah, jó nem... :)) De már igencsak kíváncsiak vagyunk pár friss képre az aksidról, illetve, hogy milyen munkálatok zajlanak a háttérben. ;)
 
Köszi stevo az érdeklődést,de....őőő ,pont a munkálatok maradtak el legjobban mostanában.Nem sok dologgal tudok dicsekedni,mert nagyon nics időm,sajnos sokszor még olvasgatni sem.Ennek ,és a látvány ellenére teszek fel egy két képet,de mindenki készüljön a legrosszabbra. :shock:
 
Már háromszor meghiúsították a képek felrakását,talán nem véletlenül?? Már régóta ígérgetem ,ezért felrakok néhány életlen képet egy elhanyagolt medencéről.
Figyelem !!!Megrázó felvételek következnek,Csak erős idegzetűeknek!! :shock: :shock:

A medence balról

12136523_d3a6fd2ea8a4a4eece7d3616db3787d8_l.jpg



12136529_b224752dfa007ad98dc73683e2f4fcbe_l.jpg


Jobbról se jobb..

12136525_580dc12201da7b2f14eb326cdbf9b5c8_l.jpg


12136527_3dd5fcd64b6b10890473870e1648cb5f_l.jpg


A lakók még mindíg a régiek


12136531_5883b00b89c85e1067d9a25368e435c8_l.jpg


Sajnos most csak ezek a képek vannak,ha lesz szebb ismét írok,ne bántsatok.Üdv R
 
Back
Oldal tetejére