• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szeged és környéke Frakció

Köszönöm a meghívást, de én éppen a puha székben, a moziban hobbit 3-mat néztem(vagy már biciklin mentünk haza?) :D

Majd legközelebb eltévelygek én is arra :D
 
Én meg 18-ig dolgoztam.
Kár érte:(


Ha később jöttél volna akkor is megtaláltál volna minket kb. fél kilencig voltunk.
Mivel más nem jött kénytelen voltam két kedves akvakertész hölggyel @Lilla -val és @samaki -val forralt borozni a Dugonics téren.
Mivel @usati le betegedett azt beszéltük meg vele hogy, a két ünnep között is össze kellene hozni egy talit .Írjátok meg nektek melyik nap lenne jó és amelyik napra többen szavaznak akkor lesz.
 
Köszi az invitálást! Jó lenne a környékbeli növényfejekkel felvenni a kapcsolatot, mostanában sajnos meló miatt nehezen szabadulok el, és Még Szegedre átruccanni munka után... kevés a nap 24 órája :) és sajnos a két ünnep között is nyomom a melót, meg el is utazunk. Na de ami késik nem múlik.
 
Valakit esetleg érdekelne itt Szegeden bérmérés?
KH,NH4,NO2,NO3,PO4,TDS,pH(csepegtetős és műszeres)
 
Hahó hölgyek urak, egy újabb tali az idén még nem is volt...:( Közben meg zajlik az élet akvák jönnek mennek épülnek szépülnek.
 
Back
Oldal tetejére