• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szeged és környéke Frakció

Sziasztok! Alaphangon szentesi vagyok. Ha hazamegyünk, akkor szoktam Szegeden is lenni pár napot. Húgom ott él. Figyelni fogom mikor terveztek valamit, hátha egybeesik az otthonlétemmel. Már ha beférek a körbe:)
 
Sziasztok! Alaphangon szentesi vagyok. Ha hazamegyünk, akkor szoktam Szegeden is lenni pár napot. Húgom ott él. Figyelni fogom mikor terveztek valamit, hátha egybeesik az otthonlétemmel. Már ha beférek a körbe:)


Szia.
Ha hazajössz jelezd és tervezünk egy össze jövetelt ,ilyen egyszerű. Elvileg gyorsan össze lehet szedni a kemény magot.:)
 
Szia.
Ha hazajössz jelezd és tervezünk egy össze jövetelt ,ilyen egyszerű. Elvileg gyorsan össze lehet szedni a kemény magot.:)
Köszönöm! Ha úgy látom belefér, mindenképpen szólok időben! Addig is ha esetleg valakinek valamire szüksége lenne innen, írjon, és ha tudok segítek!;)
 
Sziasztok, nincs véletlen valakinek holnap eladó szivárványos vagy endler guppija, néhány darab hím?
 
Szívesen mennék én is! De sajna lehetetlen:( Mindenesetre nagyon szép, és békés ünnepeket, így előre is! Igyatok forralt bort a vásárban! :)
 
Szívesen mennék én is! De sajna lehetetlen:( Mindenesetre nagyon szép, és békés ünnepeket, így előre is! Igyatok forralt bort a vásárban! :)


Köszönjük. Neked és a családodnak is Boldog békés és algamentes ünnepeket.:)
 
Gábor a 22.-e hétfőt jelölte facen,most szombat dolgozik,gondolom sokan....én nekem szinte bármikor jó a helyszín még képlékeny...
Peti ha jársz a trópusba Olgát,kornélt meg a többieket is meginvitálhatnád te is vagy akár lehetne ott is.??;)vagy együtt rádumáljuk őket
 
Nekem a 22-e biztosan nem jó, csak a jövő hét csütörtökig bezárólag. A két ünnep közt még képlékeny.
 
Akkor úgy látom a jövőhét csütörtök munka után a legvalószínűbb.... trópusból kornél jelezte hogy szívesen jönne illetve addig még megbeszéljük, lehet az üzletben is...
 
Szia
Üdv. a Szeged és környéke frakcióban, szívesen látunk a találkozón.Ha van ötleted esetleg a helyre ne tarts vissza magad. Eddig a Dugonics téren taliztunk de most már hideg van, jó lenne egy kávézó, teázó söröző vagy akármi csak lehessen beszélgetni.
 
Back
Oldal tetejére