• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Kaptunk néhány darabot az Aquario új NEO FLOW Premium szettjéből.
Már tényleg csak néhány darab maradt, és kicsit várni kell amíg az első szállítmány megérkezik. Addig is csak most és csak nálunk :)

https://greenaqua.hu/hu/aquario-premium-neo-flow-m-13-mm.html

 
Kaptunk néhány darabot az Aquario új NEO FLOW Premium szettjéből.
Már tényleg csak néhány darab maradt, és kicsit várni kell amíg az első szállítmány megérkezik. Addig is csak most és csak nálunk :)

https://greenaqua.hu/hu/aquario-premium-neo-flow-m-13-mm.html

Hát én le is csaptam egy M-es szettre! Azt lehet tudni, hogy ez az új nyomó ági megoldás mennyire zavarja ki a co2 bubikat (inline diffi esetén)?
 
Hát én le is csaptam egy M-es szettre! Azt lehet tudni, hogy ez az új nyomó ági megoldás mennyire zavarja ki a co2 bubikat (inline diffi esetén)?
Bocsi beleszólok, de Jurijs-nak volt erről vasárnap egy bemutatója. Az ott látottak alapján, ha kicsire állítod a skimmer ágat, akkor biztos nem változtat egy sima jet-hez képest a beoldáson.

Maga a jet kiképzés viszont ugye mindenképpen kihajt. Erre próbálta Jurijs mindenkit arra biztatni, hogy vegyenek olyan Dennrle műanyag lily pipe-ot, amit a GA instagram oldalán vett közben észre.

Itt van a videó:
 
Bocsi beleszólok, de Jurijs-nak volt erről vasárnap egy bemutatója. Az ott látottak alapján, ha kicsire állítod a skimmer ágat, akkor biztos nem változtat egy sima jet-hez képest a beoldáson.

Maga a jet kiképzés viszont ugye mindenképpen kihajt. Erre próbálta Jurijs mindenkit arra biztatni, hogy vegyenek olyan Dennrle műanyag lily pipe-ot, amit a GA instagram oldalán vett közben észre.

Itt van a videó:
Köszi az infót! Láttam, hogy van video, csak kicsit hosszú, így még nem néztem meg :) Van ilyen lilym, eredetileg a sima neo flow szettet azzal terveztem használni, de most majd tesztelem ezt az új spin szerű véget.
 
Időközben az APT tápokat is elkezdtük betárazni, ha valakinek erre fáj a foga. 👍
Weben szerintem a héten fent lesznek. Most ezek vannak a boltban:

APT 1 - Zero 200ml
APT 1 - Zero 500ml
APT 1 - Zero 1000ml
APT 3 - Complete 200ml
APT 3 - Complete 500ml
APT 3 - Complete 1000ml
APT EI 1000ml
 
Folyamatban van egy nagyobb Aquario szállítmány amivel a most elfogyott akril szettek is érkeznek.
A diffúzorok mellett jönnek az Aquario szűrőanyagok (Neo Media), külön a kis skimmer is. Reméljük kövi hónap elején valamikor megérkezik.

A mostani Neo Flow szettek elfogytak. Így néhány hetet várni kell ha ilyet szerettél volna.
 
Időközben az APT tápokat is elkezdtük betárazni, ha valakinek erre fáj a foga. 👍
Weben szerintem a héten fent lesznek. Most ezek vannak a boltban:

APT 1 - Zero 200ml
APT 1 - Zero 500ml
APT 1 - Zero 1000ml
APT 3 - Complete 200ml
APT 3 - Complete 500ml
APT 3 - Complete 1000ml
APT EI 1000ml
ezekbol egyelore a minta csomag erkezett csak, de uton van az elso rendes szallitmanyunk is, jovo hetre varjuk a beerkezest
 
Azt hittem azt írod, hogy nem sok cucc dobogtatja meg, de a pénztárca.... :D
Megpróbálok előkeríteni egy teljes listát az érkező motyókról.
Ne fáradj a listával, csak azt nézd meg, hogy pénztárcafeltöltő jön-e. Tudod, kevéssel is beérem. :ROFLMAO:
Vagy egy szerelmes levél az ADA-tól, hogy szponzorálják a megmaradt egészségemet akva termékeikkel. :D
 
Időközben az APT tápokat is elkezdtük betárazni, ha valakinek erre fáj a foga. 👍
Weben szerintem a héten fent lesznek. Most ezek vannak a boltban:

APT 1 - Zero 200ml
APT 1 - Zero 500ml
APT 1 - Zero 1000ml
APT 3 - Complete 200ml
APT 3 - Complete 500ml
APT 3 - Complete 1000ml
APT EI 1000ml
Szuper hír! Az aPT zero-t használom 3 hete, nagyon elégedett vagyok vele!
 
Reméljük lassan visszaáll a világrend és ismét a régi árakon lehet utaztatni cuccokat a világ másik feléről.
A legtöbb áremelkedés a szállítási árak drasztikus elszállásának köszönhető sajnos.
Igen, sajnos ez így van, de általánosságban az is, ha egyszer valaminek az ára fel ment az lefelé nem szokott menni csak ha akciós éppen. Meg azért van egy-két termék ami majdhogy már veri az 50%-os emelést. Az is rossz, hogy az ember elfogadja az emelést, de hiába vár több hónapot arra, hogy legyen készleten ha kint is hiánycikk...
 
Időközben az APT tápokat is elkezdtük betárazni, ha valakinek erre fáj a foga. 👍
Weben szerintem a héten fent lesznek. Most ezek vannak a boltban:

APT 1 - Zero 200ml
APT 1 - Zero 500ml
APT 1 - Zero 1000ml
APT 3 - Complete 200ml
APT 3 - Complete 500ml
APT 3 - Complete 1000ml
APT EI 1000ml
Ha beesek a boltba egy óra múlva, még elcsíphető lesz az APT 1 - Zero 500ml lé?
 
Back
Oldal tetejére