• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Hello, dennerlétől dosator lesz valamikor. Esetleg valakinek van már tapasztalata vele? Ti nem terveztek hasonlót piacra dobni? Ami mondjuk tök átlátszó.
Nem tartjuk, egy féle tápjukkal működik amit szintén nem forgalmazunk. Sajátot egyelőre nem terveztünk, de minden elofordulhat :)
 
@ZaCK
Jövő hét végi beszerző túrára mit tudsz ajánlani halacsokból? Milyen szépségek érkeztek, érkeznek addig? Panda csíkok még mindig nincsenek?
 
@ZaCK
Jövő hét végi beszerző túrára mit tudsz ajánlani halacsokból? Milyen szépségek érkeztek, érkeznek addig? Panda csíkok még mindig nincsenek?
Sajna nem volt még idén sehol.
Több külföldi nagyker litáját is át szoktam fésülni,de sehol semmi.Itthon hasonló a helyzet.

Akkor jöjjön egy kis ajánló közkívánatra. :)
Ma érkeztek nagyon szép törpe és tűz gurámik,már a zacsiban vibráló színűk volt.Vannak hozzá lányok is,mert párosan szép az élet.Méz gurámiból is jött utánpótlás,volt a csapatban pár csinos,színesedő fiú.
Folyamatosan van utánpótlás yellow laser coryból.Nagyon szép sárga bennük a csík.
Vörös versenycsigából akad még néhány,iszonyatos tempóban fogy,nem véletlenül.
Ismét stabil az ellátás fehér sisakból.Nekem személy szerint jobban tetszik,mint a fekete.
Torpedó márnából van egy nagyon zsenge csapat,max 5 cm hosszúak lehetnek.Kifejezetten cukik az xl méret után.
Amanda lazac van most az átlaghoz képest jó színben,zsengék,fiatalok szintén.
Kicsit döcögött az amano és otocinclus ellátottság,de ma ezt is sikerült orvosolni. :)
Ritka szép,kék ramik jöttek,ráadásul xl méretben.
Nagyon bivalyok a piros tuxedo guppik,rég voltak ennyire strammok.
Szép kövér,élénk espei razbóra csapat is új gazdáját keresi.
Jó kondiban érkeznek mostanában a gyöngy dániók.Ráadásul bő egy hónap alatt szépen ki is tudnak színesedni,ahogy az egyik bemutató akváriumunkban is tették. :)
Gertrudae és paskai kalászok vannak csini méretben,egyre erősödő színekkel.
A heti ajánlatom a kék királylazac.Remek választás lehet nagyobb akváriumba a gyönyörű,indigókék színével.
 
Sziasztok, égen földön keresek MO.n belül de sehol sem tartanak már Procambarus alleni párt vagy Cherax pulcher párt megvételre. Esetleg tud valaki forrást? (német oldalt találtam már, de maga a DHL költsége is elég húzós). Köszönöm a segítséget.
 
Sziasztok, égen földön keresek MO.n belül de sehol sem tartanak már Procambarus alleni párt vagy Cherax pulcher párt megvételre. Esetleg tud valaki forrást? (német oldalt találtam már, de maga a DHL költsége is elég húzós). Köszönöm a segítséget.
Szia!
Nem akarok hülyeséget mondani de mint ha Procambarus alleni lett volna kint terraplázán.
4-5 kék rákot láttam az egyik pultnál kb 8-10cm lehettek külön külön voltak műanyag tálkákban.
Ha kinézel a következőre szerintem biztos találsz mert annál a pultnál gyakran szoktam látni így elkülönítve rákokat.
 
Szia!
Nem akarok hülyeséget mondani de mint ha Procambarus alleni lett volna kint terraplázán.
4-5 kék rákot láttam az egyik pultnál kb 8-10cm lehettek külön külön voltak műanyag tálkákban.
Ha kinézel a következőre szerintem biztos találsz mert annál a pultnál gyakran szoktam látni így elkülönítve rákokat.
Enis lattam es volt panda csik is.
 
Szia!
Nem akarok hülyeséget mondani de mint ha Procambarus alleni lett volna kint terraplázán.
4-5 kék rákot láttam az egyik pultnál kb 8-10cm lehettek külön külön voltak műanyag tálkákban.
Ha kinézel a következőre szerintem biztos találsz mert annál a pultnál gyakran szoktam látni így elkülönítve rákokat.
Köszönöm , ez jó hír... véletlenül nem emlékszel melyik szektorban volt? Győri vagyok, esetleg megjeresném az eladót közvetlenül....https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/10272610_941876725825680_4477609475748027412_o.jpg?_nc_cat=106&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQlmvNa8ePBeKqm3w0bImOnvTH6IYgeC4ro9Et-NGz0mi07U-PxuHnvfgMzTc8yL4VM&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=accf13e0a9064776b9acf5788e006088&oe=5E612C61
 
Sziasztok!

Érdekelne pár dolog, hogy érkezett e a mostani szállítmánnyal!
- ADA Colorado Sand
- ADA Power Sand Advance L

ADA aljzat adalékok várhatóak porciózva?

Mikor kezditek el visszakapcsolgatni a shopban a dolgokat?

Köszönöm!
 
Sziasztok!

Érdekelne pár dolog, hogy érkezett e a mostani szállítmánnyal!
- ADA Colorado Sand
- ADA Power Sand Advance L

ADA aljzat adalékok várhatóak porciózva?

Mikor kezditek el visszakapcsolgatni a shopban a dolgokat?

Köszönöm!

Hétfőn. Iratkozz fel ezekre a termékekre és kapsz értesítést amint ismét készletre kerül
 
Sajna nem volt még idén sehol.
Több külföldi nagyker litáját is át szoktam fésülni,de sehol semmi.Itthon hasonló a helyzet.

Akkor jöjjön egy kis ajánló közkívánatra. :)
Ma érkeztek nagyon szép törpe és tűz gurámik,már a zacsiban vibráló színűk volt.Vannak hozzá lányok is,mert párosan szép az élet.Méz gurámiból is jött utánpótlás,volt a csapatban pár csinos,színesedő fiú.
Folyamatosan van utánpótlás yellow laser coryból.Nagyon szép sárga bennük a csík.
Vörös versenycsigából akad még néhány,iszonyatos tempóban fogy,nem véletlenül.
Ismét stabil az ellátás fehér sisakból.Nekem személy szerint jobban tetszik,mint a fekete.
Torpedó márnából van egy nagyon zsenge csapat,max 5 cm hosszúak lehetnek.Kifejezetten cukik az xl méret után.
Amanda lazac van most az átlaghoz képest jó színben,zsengék,fiatalok szintén.
Kicsit döcögött az amano és otocinclus ellátottság,de ma ezt is sikerült orvosolni. :)
Ritka szép,kék ramik jöttek,ráadásul xl méretben.
Nagyon bivalyok a piros tuxedo guppik,rég voltak ennyire strammok.
Szép kövér,élénk espei razbóra csapat is új gazdáját keresi.
Jó kondiban érkeznek mostanában a gyöngy dániók.Ráadásul bő egy hónap alatt szépen ki is tudnak színesedni,ahogy az egyik bemutató akváriumunkban is tették. :)
Gertrudae és paskai kalászok vannak csini méretben,egyre erősödő színekkel.
A heti ajánlatom a kék királylazac.Remek választás lehet nagyobb akváriumba a gyönyörű,indigókék színével.
Köszönöm a mai kiszolgálást, alig várom, hogy a marginatusok és csoki garnélák a végleges helyükre kerüljenek.
 
Back
Oldal tetejére