• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Small Japanese aquatic garden

Látom nagyon jó helyre kerültek a fenevadak, remélem annyi örömöt fogsz bennük lelni, mint amennyit én! Ahogy nézem a képen lévő kislány rövid időn belül petésedik ;)
 
Helyesek nagyon ezek a "sötét alakok"!
Az a "pólós" aki se rossz:) , nagyon hangulatos, jó kis színek!
Ja és az üvegcuccok! (y)
 
Mai napon pár órás melóval félig-meddig szétcsaptam a kis japán ékszerdobozt. A fa, bolbi és sp. japan mennek át az új nanoba. Lehet hogy majd nyitok egy új topicot neki..
Köszi mindenkinek, aki lájkolta a hozzászólásaim, és remélem, hogy a kezdők tudnak ötleteket meríteni belőle! ;)
 
Mai napon pár órás melóval félig-meddig szétcsaptam a kis japán ékszerdobozt. A fa, bolbi és sp. japan mennek át az új nanoba. Lehet hogy majd nyitok egy új topicot neki..
Köszi mindenkinek, aki lájkolta a hozzászólásaim, és remélem, hogy a kezdők tudnak ötleteket meríteni belőle! ;)

Kár érte :( De a következő is biztosan szuper lesz (y)
 
Mai napon pár órás melóval félig-meddig szétcsaptam a kis japán ékszerdobozt. A fa, bolbi és sp. japan mennek át az új nanoba. Lehet hogy majd nyitok egy új topicot neki..
Köszi mindenkinek, aki lájkolta a hozzászólásaim, és remélem, hogy a kezdők tudnak ötleteket meríteni belőle! ;)
Nem csak lehet,hanem szigorúan nyiss neki egyet :whistle:
Jó kis színfoltja volt a lakásotoknak,kíváncsian várom az újat ;)
 
Back
Oldal tetejére