• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Small Japanese aquatic garden

attibva

Legenda
Legjobb napló
P1010551.jpg

Akvakertész pályafutásom 3. állomásaként építettem meg ezt a kis ékszerdobozt. A tervezgetését nem kapkodtam el, a naplójában pedig szépen végigkövethető, hogyan is fejlődött ki a végleges scape. Volt benne ugye növényváltás (pl. HC-t Parvulára), illetve megszüntetés valamint a stem kialakítását is más koncepcióra váltottam. Az akvárium szerintem még jó darabig üzemelni fog, igazi kis dísze a lakásnak.
Ilyen volt:
IMG_1243.jpg
Ilyen lett:
7846264916_ff59a0f40f_b.jpg
 
Bitang nagyon(y)
Viszont nem tudom mennyit csal színtérben a géped(illetve az monitorom), de az az Indica még mindig nem vörös igazán:(
Épp tegnap néztem nálam a színét. 1 héttel a nyírás után, most kezd hajtani. Alig pár mm-es hajtások vannak, de már vörösek. Pedig legutóbb visszanyírtam rendesen, sőt megkockáztatom, hogy alacsonyabb mint nálad szokott lenni. Lehet az T5 OSRAM 865 színösszetétele kedvez ennyire ennek a növénynek?
Azért fura, mert talachinál is kizöldült a Rotundifolia a compact csövek mellett:cautious:
 
Igen, érdekes, de nálad szerintem az Atti-lámpa hozza a színeket.. egyébként ez nem a mostani állapota, a nyírás előtt pirosabb voot már, de azt már csattintottam le. Mondjuk a színét nem toltam fel egyáltalán a képen. A narancsos színben sem mutat rosszul ;)
 
köszi srácok a gombóc nevében :D Tibi, amikor HC volt az előtér (ami most nálad búrjánzik ;) ) nyíráskor egy szál beleakadt a mohába. Hát ez lett belőle a hónapok alatt...
Lehet indítom a HAC-on wabi kategóriában.. :hilarious::D:ROFLMAO:

ui: csak hogy értsétek Vik "ízes" megjegyzését :ROFLMAO:, sikerült 2 hét alatt 2 db 2 kg-os CO2-t elszisszentenem.. :rolleyes: Az elsőnél elnyomódott a tömítés.... a második pedig úgy ahogy van beledurrant a motordobozba mire hazaértem... :sneaky: nem értettem miért fagytak oda az ujjaim a palackra, amikor a mélygarázsban kivettem a mociból...:cautious: wááááááááááááááá
 
Persze, mert manapság nem dívik a narancs... :O :)

Egyébként sokunk szeretne ilyen fényképet kihozni, még ha Te nem is vagy teljesen elégedett vele.
 
Back
Oldal tetejére